Magyar csapat
  • Asztalitenisz
  • Atlétika
  • Birkózás
  • Cselgáncs
  • Evezés
  • Kajak-kenu
  • Kerékpár - Mountain Bike
  • Műugrás
  • Ökölvívás
  • Öttusa
  • Sportlövészet
  • Súlyemelés
  • Tenisz
  • Tollaslabda
  • Torna
  • Triatlon
  • Úszás
  • Vitorlázás
  • Vívás
  • Vízilabda
Név: Lovas Petra
Szül. idő: 1980
Magasság/testsúly: 158/48
Korábbi eredmények: 3x magyar bajnok egyéni (2007, 2010, 2011), 2x magyar bajnok csapat (2007, 2016), BL-győztes (2013), Eb-1. csapatban (2007)
Olimpiai részvételek: Peking, helyezetlenül zárt
Sportklub: KSI/Szekszárd AC
Edző: Téglás Péter
Név: Pattantyús Ádám
Szül. idő: 1978
Magasság/testsúly: 175/72
Korábbi eredmények: 1x magyar bajnok, 2012 London 72., Top12 győztes
Olimpiai részvételek: London, helyezetlenül zárt
Sportklub: BVSC/Bydgoszcz Gwiazda
Edző: Dobrotka György, Tokaji Sándor, Lipovits Gyula/Aranyosi Péter, Somosi Miklós
Név: Póta Georgina
Szül. idő: 1985
Magasság/testsúly: 170/62
Korábbi eredmények: 2x Eb-1. csapatban (2007) és párosban (2008), vk-3. (2014), World Tour-döntő-3. (2014)
Olimpiai részvételek: Peking (17. egyesben), London (17. egyesben)
Sportklub: Statisztika PSC/TTC Berlin
Edző: Fülöp István/Téglás Péter
Aranyosi Péter (edző)
Téglási Péter (szakágvezető, edző)
Név: Aranyosi Péter
Szül. idő: -0001
Név: Téglási Péter
Szül. idő: -0001
Név: Baji Balázs
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 192/85
Korábbi eredmények: U23-as Eb-2. (2011), Eb-4. (2014), 6x ob-1.,felnőtt, U23-as és junior országos csúcstartó
Olimpiai részvételek: London (előfutam)
Sportklub: Békéscsabai Atlétikai Club
Edző: Medovarszki János/ifj. Tomhauser István
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.17. - Férfi - Egyéni - 110m gátfutás - Elődöntő 15.
Név: Csere Gáspár
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 172/54
Korábbi eredmények: Universiade, félmaraton 10. hely (2015), 3x U23-as félmaratoni ob-1. (2011-13), Berlin Maraton 36. hely (2015)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: BEAC
Edző: Szabó Anikó/Szabó Imre
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.21. - Férfi - Egyéni - Maraton - Döntő 109.
Név: Erdélyi Zsófia
Szül. idő: 1987
Magasság/testsúly: 164/53
Korábbi eredmények: U23-as Eb-2. (10 km)
Olimpiai részvételek: London (maraton, 92.)
Sportklub: GEAC/UTE
Edző: Gadanecz György/Csoma Ferenc
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.14. - Női - Egyéni - Maraton - Döntő 52.
Név: Helebrandt Máté
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 174/60
Korábbi eredmények: junior Eb-5. (2011), olimpiai 32. (London, 2012), Universiade-4. (2015)
Olimpiai részvételek: London (20 km-es gyaloglás, 31.)
Sportklub: Nyírsuli/Nyíregyházi Sportcentrum
Edző: Bakosiné Senci Erika, Kiss László/Pokrovenszki József
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.12. - Férfi - Egyéni - 20km gyaloglás - Döntő 28.
Név: Józsa Gábor
Szül. idő: 1983
Magasság/testsúly: 170/58
Korábbi eredmények: főiskolás tájfutó vb-14. (2004)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Magyar Athletikai Club
Edző: dr. Török János, dr. Zakariás János 
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.21. - Férfi - Egyéni - Maraton - Döntő 87.
Név: Kovács Barbara
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 167/52
Korábbi eredmények: IAAF Race Walking Challenge -sorozat, gyaloglóversenyen 18. hely (2015)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Kopp Békéscsabai Atlétikai Club
Edző: Germán Tibor
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.19. - Női - Egyéni - 20km gyaloglás - Döntő 58.
Név: Kővágó Zoltán
Szül. idő: 1979
Magasság/testsúly: 204/135
Korábbi eredmények: olimpiai 2. hely (2004), junior vb-1. (1998), vb-6 (2012), Eb-3. (2012), U23-as Eb-1 (2001), Katonai Világjátékok 1. hely (2015)
Olimpiai részvételek: Sydney (selejtező), Athén (2. hely), Peking (selejtező)
Sportklub: Szolnoki MÁV SE/Szolnoki Honvéd SE
Edző: Kővágó Györgyné
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.13. - Férfi - Egyéni - Diszkoszvetés - Döntő 7.
Név: Krizsán Xénia
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 172/63
Korábbi eredmények: vb-9. (2015), Eb-9 (2014), junior vb-2. (2012), U23-as Eb-1. (2015)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: BHSE/MTK
Edző: Bakai József/Szabó Dezső
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.14. - Női - Egyéni - Hétpróba - Döntő 16.
Név: Madarász Viktória
Szül. idő: 1985
Magasság/testsúly: 158/44
Korábbi eredmények:  vb-15. és Eb-12. 20 km-en (2015), országos csúcstartó 10 km-en (2015), többszörös felnőtt és korosztályos ob-1. 20 km-en
Olimpiai részvételek: London (20 km-es gyaloglás, 42. hely)
Sportklub: UTE
Edző: Juraj Bencsik/Rácz Sándor
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.19. - Női - Egyéni - 20km gyaloglás - Döntő 25.
Név: Márton Anita
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 172/95
Korábbi eredmények: vb-4. (2015, szabadtér), Eb-1. (2015, fedett pálya), olimpiai 23. (2012), vb-2. (2016, fedett pálya)
Olimpiai részvételek: London (selejtező)
Sportklub: Békéscsabai Atlétikai Club
Edző: Eperjesi László
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.13. - Női - Egyéni - Súlylökés - Döntő
Név: Papp Krisztina
Szül. idő: 1982
Magasság/testsúly: 173/52,5
Korábbi eredmények: vb-11. (2014, félmaraton), Eb-6. (2010, 10000m), U23-as Eb-1. (2003, 10000m), olimpiai 27., 30x ob-1.
Olimpiai részvételek: Athén (5000m-en 32.), Peking (5000m-en 27.)
Sportklub: Verpelét SE/UTE
Edző: Gadanecz György/Káldy Zoltán
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.14. - Női - Egyéni - Maraton - Döntő 65.
Név: Pars Krisztián
Szül. idő: 1982
Magasság/testsúly: 188/118
Korábbi eredmények: olimpiai bajnok (2012), vb-2. (2013, Moszkva, 2011, Tegu), Eb-1. (2014, Zürich, 2012 Helsinki)
Olimpiai részvételek: Athén (4.), Peking (4.), London (1.)
Sportklub: Szombathelyi Dobó SE/Németh Pál Dobó Akadémia
Edző: Németh Pál/Németh Zsolt
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.20. - Férfi - Egyéni - Kalapácsvetés - Döntő 7.
Név: Rácz Sándor
Szül. idő: 1986
Magasság/testsúly: 178/69
Korábbi eredmények: vb-45., 50 km gyaloglás (2013)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Debreceni Sportiskola/UTE
Edző: Németh Károly/saját maga
Név: Récsei Rita
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 168/54
Korábbi eredmények: junior Eb. 19. (2015, Svédország), junior vb. 27. (Amerika, 2014), junior válogatott 1. (Csehország, 2015)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Pécsi Futó Klub/BHSE
Edző: Dr. Urbán Ákos/Srp Gyula
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.19. - Női - Egyéni - 20km gyaloglás - Döntő 59.
Név: Srp Miklós Domonkos
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 200/82
Korábbi eredmények: junior vk-12. (2012, csapat), junior Ek-8. (2011, csapat), felnőtt ob-1. (2015, 50km, U23-as magyar csúcs), 5x U23-as ob-1. (2013-15)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Pécsi Futó Club/ BHSE
Edző: Srp Gyula/dr. Urbán Ákos
Név: Szabó Barbara
Szül. idő: 1990
Magasság/testsúly: 173/57
Korábbi eredmények: Eb-8. (2015, fedett pálya), junior Eb-, ifi vb- és EYOF-döntős, többszörös ob-1.
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: UTE
Edző: Kőrös András/Szabó István
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.18. - Női - Egyéni - Magasugrás - Selejtező 32.
Név: Szabó Tünde
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 154/46
Korábbi eredmények: Frankfurt Maraton 21. hely (2015), Hvar Félmaraton 1. hely (2015), Szarajevo Félmaraton 2. hely (2013), félmaraton ob-2. (2015)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Pécsi VSK
Edző: Freier Balázs
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.14. - Női - Egyéni - Maraton - Döntő 83.
Név: Venyercsán Bence
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 173/56 
Korábbi eredmények: ifjúsági vb-8. (2013), junior gyalogló Európa-kupa-8. (2015); junior Eb-12. (2012)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: BHSE
Edző: dr. Urbán Ákos
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.19. - Férfi - Egyéni - 50km gyaloglás - Döntő 44.
Dr. Kiss-Polauf Marianna (csapatorvos)
dr. Urbán Ákos (edző)
Név: Zsivoczky-Farkas Györgyi
Szül. idő: 1985
Magasság/testsúly: 170/60
Korábbi eredmények: vb-5. (2016, fedett pálya), vb-6. (2015, szabadtér), Eb-6. (2015, fedett pálya), Universiade-3. (2013), többszörös ob-1.
Olimpiai részvételek: Peking (28. hely), London (22. hely)
Sportklub: Csikó DSE, Csepeli DAC/BHSE
Edző: Deák Balázs, Bakai József/Zsivoczky Attila
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.14. - Női - Egyéni - Hétpróba - Döntő 8.
Név: Dr. Kiss-Polauf Marianna
Szül. idő: -0001
Név: dr. Urbán Ákos
Szül. idő: -0001
Eperjesi László (edző)
ifj. Tomhauser István (edző)
Szabó Dezső (edző)
Név: Eperjesi László
Szül. idő: -0001
Név: ifj. Tomhauser István
Szül. idő: -0001
Név: Szabó Dezső
Szül. idő: -0001
Zsivóczky-Pandel Attila (edző)
Igaz Bálint (masszőr)
Németh Zsolt (szakágvezető, edző)
Név: Zsivóczky-Pandel Attila
Szül. idő: -0001
Név: Igaz Bálint
Szül. idő: -0001
Név: Németh Zsolt
Szül. idő: -0001
Kámán Bálint (technikai munkatárs)
Név: Kámán Bálint
Szül. idő: -0001
Név: Bácsi Péter
Szül. idő: 1983
Magasság/testsúly: 175/82.5
Korábbi eredmények: olimpiai 5. (2008), vb-1. (2014), 2x Eb-1. (2008, 2014)
Olimpiai részvételek: Peking (5. kötöttfogás, 74 kg), London (sérült, helyezetlen, kötöttfogás 74 kg)
Sportklub: FTC
Edző: Széles József, Petrezselyem Antal/Sike András
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.14. - Férfi - Egyéni - Kötöttfogás - 75kg - Bronzmérkőzés 5.
2016.08.14. - Férfi - Egyéni - Kötöttfogás - 75kg - Elődöntő
Név: Kiss Balázs
Szül. idő: 1983
Magasság/testsúly: 178/104
Korábbi eredmények: vb-1. (2009, Herning), vb-3. (2013, Budapest), Eb-3. (2007, Szófia), vk-1. (2013, Baku)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: BVSC
Edző: Takács Ferenc
Név: Ligeti Dániel
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 191/119
Korábbi eredmények: olimpiai 12. (2012), vb-5. (2010), Eb-2. (2012), 2x Eb-3. (2011, 14)
Olimpiai részvételek: London (12. szabadfogás, 120 kg)
Sportklub: Haladás VSE
Edző: Veréb István
Név: Lőrincz Tamás
Szül. idő: 1986
Magasság/testsúly: 172/75
Korábbi eredmények: olimpiai 2. (2012), vb-3. (2014), 3x. Eb-1. (2006, 13, 14)
Olimpiai részvételek: Peking (8. kötöttfogás, 66 kg), London (2. kötöttfogás, 66 kg)
Sportklub: Ceglédi VSE
Edző: Pap Ferenc/Takács Ferenc
Név: Lőrincz Viktor
Szül. idő: 1990
Magasság/testsúly: 178/90
Korábbi eredmények: 2x vb-3. (2013, 14), Eb-3. (2012), junior Eb-1. (2010)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Ceglédi VSE
Edző: Pap Ferenc/Sike András
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.15. - Férfi - Egyéni - Kötöttfogás - 85kg - Bronzmérkőzés 5.
2016.08.15. - Férfi - Egyéni - Kötöttfogás - 85kg - Elődöntő
Név: Németh Zsanett
Szül. idő: 1994
Magasság/testsúly: 175/78
Korábbi eredmények: U23 Eb-3. (2015), U23 Eb-1. (2016), 2x junior Eb-2. (2012, 2014), kadet vb-1. (2011)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Berhida/UTE
Edző: Mohácsi László/Gulyás István
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.18. - Női - Egyéni - Szabadfogás - 75kg - Nyolcaddöntő
Gulyás István (edző)
Név: Sastin Marianna
Szül. idő: 1983
Magasság/testsúly: 161/63
Korábbi eredmények: olimpiai 11. (2012), vb-1. (2013), 2x vb-2. (2005, 11), Eb-2. (2007), Európa Játékok-1. (2015)
Olimpiai részvételek: Peking (15. szabadfogás, 63 kg), London (11. szabadfogás, 63 kg) 
Sportklub: Delta SE Mosonmagyaróvár/Vasas SC
Edző: Nagy György/Wöller Ákos
Név: Veréb István
Szül. idő: 1987
Magasság/testsúly: 181/90
Korábbi eredmények: olimpiai 20. (2008), vb-3. (2013), Eb-3. (2014), Európa Játékok-5. (2015)
Olimpiai részvételek: Peking (20. szabadfogás, 74 kg)
Sportklub: Haladás VSE/Csepeli BC
Edző: Ritter Árpád
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.20. - Férfi - Egyéni - Szabadfogás - 86kg - Vigaszág 7.
2016.08.20. - Férfi - Egyéni - Szabadfogás - 86kg - Nyolcaddöntő
Név: Gulyás István
Szül. idő: -0001
Nagy Lajos (edző)
Ritter Árpád (edző)
Sike András (edző)
Név: Nagy Lajos
Szül. idő: -0001
Név: Ritter Árpád
Szül. idő: -0001
Név: Sike András
Szül. idő: -0001
Takács Ferenc (edző)
Wöller Ákos (edző)
Hadi Gergely (masszőr)
Név: Takács Ferenc
Szül. idő: -0001
Név: Wöller Ákos
Szül. idő: -0001
Név: Hadi Gergely
Szül. idő: -0001
Komáromi Tibor (sportvezető)
Név: Komáromi Tibor
Szül. idő: -0001
Név: Bor Barna
Szül. idő: 1986
Magasság/testsúly: 191/130
Korábbi eredmények: olimpiai 7. (2012), vb-2. (2011), 3x Eb-2. (2010, 11, 12), Eb-1. csapatban (2009), Universiade-2. (2013), egyetemi vb-1. (2006)
Olimpiai részvételek: Peking (17., +100 kg), London (7., +100 kg)
Sportklub: Margitszigeti AC/Atomerőmű SE
Edző: Kovács Ernő, dr. Deierl Krisztián/Hangyási László
Név: Cirjenics Miklós
Szül. idő: 1990
Magasság/testsúly: 190/104
Korábbi eredmények: U23-as Eb-5. egyéniben (2011), Eb-5. csapatban (2013), többszörös világkupa-dobogós, Universiade 3. (2013, csapat)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: PVSK/Atomerőmű SE
Edző: Kersics Antal, Romváry Attila/ Hangyási László
Név: Csernoviczki Éva
Szül. idő: 1986
Magasság/testsúly: 160/51
Korábbi eredmények: olimpiai 3. (2012), vb-3. (2011), Eb-1. (2013, 14), Európa Játékok-3. (2015), Eb-2. (2016)
Olimpiai részvételek: Peking (7., 48 kg), London (3., 48 kg)
Sportklub: UTE/Ippon Judo Tatabánya SE
Edző: Csernoviczki Csaba
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.06. - Női - Egyéni - -48kg - Vigaszág 7.
Név: Csoknyai László
Szül. idő: 1987
Magasság/testsúly: 172/84
Korábbi eredmények: olimpiai 9. (2012), Universiade-3. (2013), Eb-1. csapatban (2009)
Olimpiai részvételek: London (9., 81 kg)
Sportklub: Atomerőmű SE
Edző: Dobai-Krecht László/Hangyási László
Név: Joó Abigél
Szül. idő: 1990
Magasság/testsúly: 183/77
Korábbi eredmények: olimpiai 5. (2012), vb-7. (2011), 2x Eb-1. (2010, 12), Universiade-1. (2013), 4x U23-as (2009, 10, 11, 12) és 2x junior Eb-1. (2008, 09)
Olimpiai részvételek: London (5., 78 kg)
Sportklub: KSI SE
Edző: Szombat Attila/Pánczél Gábor, Preiszler Gábor
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.11. - Női - Egyéni - -78kg - Negyeddöntő
2016.08.11. - Női - Egyéni - -78kg - Vigaszág 7.
Név: Karakas Hedvig
Szül. idő: 1990
Magasság/testsúly: 167/57
Korábbi eredmények: olimpiai 5. (2012), vb-3. (2009), 2x Eb-3. (2009, 10), Európa Játékok-2. (2015) junior vb- és EB-1. (2009)
Olimpiai részvételek: London (5., 57 kg)
Sportklub: Wadokai Judo Klub/BHSE
Edző: Kovács Gábor/Toncs Péter
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.08. - Női - Egyéni - -57kg - Negyeddöntő
2016.08.08. - Női - Egyéni - -57kg - Vigaszág 7.
Bíró Tamás (edző)
Név: Tóth Krisztián
Szül. idő: 1994
Magasság/testsúly: 174/93
Korábbi eredmények: ifjúsági olimpiai 3. (2010), vb-2. és junior vb-1. (2014), Eb-3 (2014), 2x U23-as Eb-1. (2011, 13), felnőtt Eb-2. (2016)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: KSI SE
Edző: Horváth István/Pánczél Gábor
Név: Ungvári Miklós
Szül. idő: 1980
Magasság/testsúly: 176/75
Korábbi eredmények: olimpiai 2. (2012), 3x vb-3. (2005, 07, 09), 3x Eb-1. (2002, 09, 11), egyetemi vb-1. (2004)
Olimpiai részvételek: Athén (17., 66 kg), Peking (17., 66 kg), London (2., 66 kg)
Sportklub: Ceglédi VSE
Edző: Bíró Tamás
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.08. - Férfi - Egyéni - -73kg - Bronzmérkőzés 5.
Név: Bíró Tamás
Szül. idő: -0001
Csernoviczki Csaba (edző)
Hangyási László (edző)
Pánczél Gábor (edző)
Név: Csernoviczki Csaba
Szül. idő: -0001
Név: Hangyási László
Szül. idő: -0001
Név: Pánczél Gábor
Szül. idő: -0001
Toncs Péter (edző)
Ungvári Zoltán (edzőpartner)
Nagy András (sportágvezető)
Név: Toncs Péter
Szül. idő: -0001
Név: Ungvári Zoltán
Szül. idő: -0001
Név: Nagy András
Szül. idő: -0001
Név: Juhász Adrián
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 188/88
Korábbi eredmények: Universiade 1. (2015), világkupa 2. (2015), U23-as vb 2. (2009), Eb-1. (2016)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Tisza Evezős Egyesület
Edző: Molnár Dezső
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.09. - Férfi - Kettes - Kormányos nélküli kettes - Elődöntő
2016.08.11. - Férfi - Kettes - Kormányos nélküli kettes - B döntő 9.
Név: Pétervári-Molnár Bendegúz
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 190/95
Korábbi eredmények: tengeri vb-2. (2014), egyetemi vb-1. (2014), ergométeres Eb-1. (2014), U23-as vb-4. (2013), Universiade-6. (2013)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Budapesti Evezős Egyesület
Edző: Molnár Zoltán
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.09. - Férfi - Egyes - Egypárevezős - Negyeddöntő
2016.08.13. - Férfi - Egyes - Egypárevezős - C döntő 14.
Név: Simon Béla
Szül. idő: 1988
Magasság/testsúly: 191/93
Korábbi eredmények: Universiade 1. (2015), egyetemi vb 1. (2014), Eb-1. (2016)
Olimpiai részvételek: London (13.)
Sportklub: Tisza Evezős Egyesület
Edző: Molnár Csaba/Molnár Dezső
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.09. - Férfi - Kettes - Kormányos nélküli kettes - Elődöntő
2016.08.11. - Férfi - Kettes - Kormányos nélküli kettes - B döntő 9.
Varga Tamás (sportágvezető)
Eros Goretti (szövetségi kapitány)
Név: Varga Tamás
Szül. idő: -0001
Név: Eros Goretti
Szül. idő: -0001
Név: Ceiner Benjámin
Szül. idő: 1992
Magasság/testsúly: 197/94
Korábbi eredmények: U23-as vb-1. (2014), U23-as vb-3. (2010)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: UTE/BHSE
Edző: Matyus Zsolt/Kiss István
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.18. - Férfi - Kettes - K2 1000m - Döntő 7.
2016.08.19. - Férfi - Négyes - K4 1000m - Elődöntő
2016.08.20. - Férfi - Négyes - K4 1000m - B döntő 11.
Név: Csipes Tamara
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 176/76
Korábbi eredmények: 5x vb-1. (2010, 2011, 2014), vb-2. (2014), 5x Eb-1. (2010, 2011, 2014), 4x Eb-2. 
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: BHSE
Edző: Csipes Ferenc
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.20. - Női - Négyes - K4 500m - Döntő
Név: Douchev-Janics Natasa
Szül. idő: 1982
Magasság/testsúly: 174/65 
Korábbi eredmények: 3x olimpiai 1. K1 500m (2004) és K2 500m (2004, 08), 19x vb-1. és 19x Eb-1.
Olimpiai részvételek: Sydney (4. K1 500m, jugoszlávként), Athén (1. K1 és K2 500m), Peking (1. K2 500m és 2. K4 500m), London (2. K2 500m és 3. K1 200m)
Sportklub: Szegedi VSE/Győri Vízisport Egyesület
Edző: Milan Janic/Tokár Krisztián
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.15. - Női - Egyes - K1 200m - Elődöntő
2016.08.16. - Női - Egyes - K1 200m - B döntő 9.
Név: Fazekas-Zur Krisztina
Szül. idő: 1980
Magasság/testsúly: 173/64
Korábbi eredmények: olimpiai 1. K4 500m (2012), 7x vb-1 és 6x Eb-1.
Olimpiai részvételek: London (1. K4 500m)
Sportklub: BSE/Győri Vízisport Egyesület
Edző: Gebauer Tamás/Rami Zur
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.20. - Női - Négyes - K4 500m - Döntő
Név: Hajdu Jonatán Dániel
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 188/82
Korábbi eredmények: vb-3. C1 4 × 200m (2014), vb-7. C1 200m (2015), 4x ifjúsági vb-1. C1 200m, C2 1000m (2013), C1 200m, C1 1000m (2014), Európa Játékok-9. C1 200m (2015)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Dunaferr SE
Edző: Hubik András/Molnár gergely
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.17. - Férfi - Egyes - C1 200m - Elődöntő
2016.08.18. - Férfi - Egyes - C1 200m - B döntő 10.
Név: Hufnágel Tibor
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 176/75
Korábbi eredmények: 2x U23-as vb-1. K2 1000m (2013, 14), ifjúsági vb-2. K1 1000m (2009)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Angyalföldi VSE/BHSE
Edző: Márfi Gábor, Pál Zoltán/Kiss István
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.18. - Férfi - Kettes - K2 1000m - Döntő 7.
2016.08.19. - Férfi - Négyes - K4 1000m - Elődöntő
2016.08.20. - Férfi - Négyes - K4 1000m - B döntő 11.
Név: Kopasz Bálint
Szül. idő: 1997
Magasság/testsúly: 179/72
Korábbi eredmények: Eb-3. (2016, K–1 1000 m), ifjúsági vb-1. (2015, K–1 1000 m)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Algyői Sportkör
Edző: Kopaszné Demeter Irén
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.15. - Férfi - Egyes - K1 1000m - Elődöntő
2016.08.16. - Férfi - Egyes - K1 1000m - B döntő 10.
Név: Kozák Danuta
Szül. idő: 1987
Magasság/testsúly: 168/63
Korábbi eredmények: 2x olimpiai 1. K1 és K4 500m (2012), olimpiai 2. K4 500m (2008), 11x vb-1., 11x Eb-1., 2x Európa Játékok-1. 
Olimpiai részvételek: Peking (2. K4 500m), London (1. K1 és K4 500m)
Sportklub: KSI SE/UTE
Edző: Agócs Mihály, Simon Miklós/Somogyi Béla
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.16. - Női - Kettes - K2 500m - Döntő
2016.08.18. - Női - Egyes - K1 500m - Döntő
2016.08.20. - Női - Négyes - K4 500m - Döntő
Név: Kugler Attila
Szül. idő: 1986
Magasság/testsúly: 186/87
Korábbi eredmények: Eb-4. (K-4 1000 m), Eb-5. (K-2 500 m), vb-8. (K-1 500 m)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: KDSE/Vasas SC
Edző: Rákóczi László/Czeglédi Gábor
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.19. - Férfi - Négyes - K4 1000m - Elődöntő
2016.08.20. - Férfi - Négyes - K4 1000m - B döntő 11.
Név: Mike Róbert
Szül. idő: 1984
Magasság/testsúly: 176/78
Korábbi eredmények: vb-1. C2 1000m (2013), Eb-1. C4 1000m (2011), Európa Játékok-4. C2 1000m (2015)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: UTE/KSI SE
Edző: Soltész Árpád/Oláh Tamás
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.20. - Férfi - Kettes - C2 1000m - Döntő 4.
Név: Molnár Péter
Szül. idő: 1986
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Tiszaújvárosi Vizisport Egyesület
Edző: Matyus Zsolt/Hűvös Viktor
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.18. - Férfi - Kettes - K2 200m - Döntő 4.
2016.08.19. - Férfi - Egyes - K1 200m - Elődöntő
2016.08.20. - Férfi - Egyes - K1 200m - B döntő 15.
Név: Somorácz Tamás
Szül. idő: 1992
Magasság/testsúly: 195/91
Korábbi eredmények: vb-3. (2015, K–2 500 m), Eb-1. (2016, K–4 500m), U23-as Eb-4. (2013, K–2 200 m)/WCh-3. (2015, K–2 500 m), EC-1. (2016, K–4 500m), U23 EC-4. (2013, K–2 200 m)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Atomerőmű SE
Edző: Metzger András/Tokár Krisztián
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.19. - Férfi - Négyes - K4 1000m - Elődöntő
2016.08.20. - Férfi - Négyes - K4 1000m - B döntő 11.
Név: Szabó Gabriella
Szül. idő: 1986
Magasság/testsúly: 170/62
Korábbi eredmények: olimpiai 1. K4 500m (2012), 9x vb-1., 7x Eb-1., Európa Játékok-1. (2015)
Olimpiai részvételek: Peking (2. K4 500m), London (1. K4 500m)
Sportklub: KSI SE/BHSE
Edző: Agócs Mihály/Tóth László
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.16. - Női - Kettes - K2 500m - Döntő
2016.08.20. - Női - Négyes - K4 500m - Döntő
Név: Tótka Sándor
Szül. idő: 1994
Magasság/testsúly: 188/84
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Körös KSE/Újpesti TE
Edző: Kovács Gábor/Hüvös Viktor
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.18. - Férfi - Kettes - K2 200m - Döntő 4.
Név: Vasbányai Henrik
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 187/82
Korábbi eredmények: vb-1. C2 1000m (2013), Eb-1. C2 1000m (2014), Európa Játékok-4. C2 1000m (2015)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: BKV Ekőre/KSI SE
Edző: Varga Zsolt/Oláh Tamás
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.15. - Férfi - Egyes - C1 1000m - Elődöntő
2016.08.20. - Férfi - Kettes - C2 1000m - Döntő 4.
Dr. Toman József (csapatorvos)
Csipes Ferenc (edző)
Douchev Adrian (edző)
Név: Dr. Toman József
Szül. idő: -0001
Név: Csipes Ferenc
Szül. idő: -0001
Név: Douchev Adrian
Szül. idő: -0001
Kopaszné Demeter Irén (edző)
Oláh Tamás (edző)
Somogyi Béla (edző)
Név: Kopaszné Demeter Irén
Szül. idő: -0001
Név: Oláh Tamás
Szül. idő: -0001
Név: Somogyi Béla
Szül. idő: -0001
Tokár Krisztián (edző)
Tóth László (edző)
Klenyán Tamás (masszőr)
Név: Tokár Krisztián
Szül. idő: -0001
Név: Tóth László
Szül. idő: -0001
Név: Klenyán Tamás
Szül. idő: -0001
Schmidt Gábor (sportágvezető)
Csabai Edvin (szakmai igazgató)
Hüttner Csaba (vezetőedző)
Név: Schmidt Gábor
Szül. idő: -0001
Név: Csabai Edvin
Szül. idő: -0001
Név: Hüttner Csaba
Szül. idő: -0001
Storcz Botond (vezetőedző)
Név: Storcz Botond
Szül. idő: -0001
Bodrogi Bence (sportágvezető)
Név: Parti András
Szül. idő: 1982
Magasság/testsúly: 174/67
Korábbi eredmények: olimpiai 23. (2008), vb-29. (2013),Eb-18. (2014), 14x ob-1.
Olimpiai részvételek: Peking (23.), London (helyezetlen)
Sportklub: Trek SE/Waberer's Evopro MTB Team
Edző: Molnár Dénes/Szöllőssy István
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.21. - Férfi - Egyéni - Döntő 24.
Név: Bodrogi Bence
Szül. idő: -0001
Haász Katalin (sportágvezető)
Név: Kormos Villő
Szül. idő: 1988
Magasság/testsúly: 170/60
Korábbi eredmények: EB-3. (2014), EB-3. (2015), EB-3. (2016)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Bobcat ME/Rugóláb LSE
Edző: Haász Katalin
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.17. - Női - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Selejtező 27.
Név: Haász Katalin
Szül. idő: -0001
Erdei Zsolt (edző)
Név: Bacskai Balázs
Szül. idő: 1988
Magasság/testsúly: 177/72 
Korábbi eredmények: junior vb-1. (2006, 69 kg), felnőtt Eb-1. (2010, 75 kg), többöszörs magyar bajnok
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Vasas-Süllős
Edző: Svasznek Jenő/Erdei Zsolt
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.07. - Férfi - Egyéni - Váltósúly (69kg) - Selejtező 9.
Név: Harcsa Zoltán
Szül. idő: 1992
Magasság/testsúly: 183/75
Korábbi eredmények: Londoni olimpia 5., Európai Játékok 3. (Baku, 2015), ifi olimpiai 3. (2014)
Olimpiai részvételek: London (5., 75 kg)
Sportklub: KSI/Vasas-Süllős
Edző: Svasznek Jenő/Balzsay Károly
Név: Erdei Zsolt
Szül. idő: -0001
ifj. Balzsay Károly (edző)
Dr. Kovács László (sportágvezető)
Név: ifj. Balzsay Károly
Szül. idő: -0001
Név: Dr. Kovács László
Szül. idő: -0001
Név: Demeter Bence
Szül. idő: 1990
Magasság/testsúly: 180/72
Korábbi eredmények: vb-1. csapatban (2014), felnőtt Európa-bajnoki egyéni 3. (2012, Szófia), junior világbajnoki egyéni 1., (2010, Székesfehérvár)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Volán Fehérvár
Edző: Szloboda József/Demeter József, Korponai István, Vitéz László, Sós Attila, Papanitz Zoltán
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.20. - Férfi - Egyéni - Kombinált (Futás - lövés) - Döntő 17.
Név: Földházi Zsófia
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 170/53
Korábbi eredmények: ifjúsági olimpiai 2. egyéniben, 4. vegyes csapatban (2010), vb-2. csapatban (2013), Eb-1. egyéniben (2013), többszörös ifjúsági és junior vb- és Eb-1., felnőtt vb-1. csapatban (2016, Moszkva)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: KSI SE
Edző: Takács Péter, Kovács Gábor, Schumacher Ákos, Karácsony Gyula, Balaska Zsolt, Képes Gergő
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.19. - Női - Egyéni - Kombinált (Futás - lövés) - Döntő 27.
Név: Kovács Sarolta
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 167/58
Korábbi eredmények: 3x vb-1. váltóban (2008, 2011, 2016), vb-1. egyéniben (2016) vb-2. egyéniben (2011), 3x Eb-1. váltóba  (2010, 11) és csapatban (2011), többszörös junior vb- és Eb-1. egyéni, váltó és csapat
Olimpiai részvételek: London (egyéniben 33.)
Sportklub: Alba Volán SC/Volán Fehérvár Öttusa SC
Edző: Szloboda József, Korponai István, Soós Attila, Papanitz Zoltán, Vitéz László
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.19. - Női - Egyéni - Kombinált (Futás - lövés) - Döntő 17.
Balaska Zsolt (edző)
Karácsony Gyula (edző)
Név: Marosi Ádám
Szül. idő: 1984
Magasság/testsúly: 181/74
Korábbi eredmények: olimpiai 3. egyéniben (2012), 5x vb-1. egyéniben (2009), csapatban (2009, 14) és váltóban (2011, 13), 5x Eb-1., egyéniben (2013), csapatban (2013) és  váltóban (2004, 10, 11)
Olimpiai részvételek: London (egyéniben 3.)
Sportklub: BHSE
Edző: Plagányi Zsolt, Hicsák Zsolt 
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.20. - Férfi - Egyéni - Kombinált (Futás - lövés) - Döntő 12.
Név: Balaska Zsolt
Szül. idő: -0001
Név: Karácsony Gyula
Szül. idő: -0001
Korponai István (edző)
Magyary István (edző)
Berka Imre (masszőr)
Név: Korponai István
Szül. idő: -0001
Név: Magyary István
Szül. idő: -0001
Név: Berka Imre
Szül. idő: -0001
Pálvölgyi Miklós (sportvezető)
Név: Pálvölgyi Miklós
Szül. idő: -0001
Név: Csonka Zsófia
Szül. idő: 1983
Magasság/testsúly: 164/81
Korábbi eredmények: olimpiai 6. sportpisztolyban (2012), Eb-1. sportpisztolyban (2015), Eb-2 légpisztolyban (2010), junior vb-4. és csapat-2. sportpiszolyban (2002), junior Eb-1. légpisztolyban (2003)
Olimpiai részvételek: Athén (26. légpisztoly, 30. sportpisztoly), Peking (29. légpisztoly, 32. sportpisztoly), London (6. sportpisztoly, 16. légpisztoly)
Sportklub: PVLK/PSN Zrt.
Edző: Herr László, Herrné Kis Éva, Herbai János/Csonka Péter, Tesánszki Mihály
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.09. - Női - Egyéni - Sportpisztoly (25m) - Selejtező 10.
Név: Egri Viktória
Szül. idő: 1998
Magasság/testsúly: 168/57
Korábbi eredmények: Eb-8. légpisztolyban és 3. csapatban (2016), junior Eb-4 légpisztolyban és 2. csapatban (2015)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: KSI SE
Edző: Forrásiné Máthé Edit/Pál-Plichta Györgyi
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.07. - Női - Egyéni - Légpisztoly (10m) - Selejtező 36.
Név: Miskolczi Julianna
Szül. idő: 1983
Magasság/testsúly: 156/48
Korábbi eredmények: Eb-1. légpuska, 10m (2014), junior Eb-2. csapatban (2003)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: BPLE/KVSE
Edző: Kéri Attila/Horváth Zsolt
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.06. - Női - Egyéni - Légpuska (10m) - Selejtező 22.
2016.08.11. - Női - Egyéni - Sportpuska, összetett - Selejtező 22.
5. 34. 10.
Név: Péni István
Szül. idő: 1997
Magasság/testsúly: 176/64
Korábbi eredmények: ifjúsági olimpiai 1. vegyes csapatban és 3. légpuskában (2014), junior Eb-2. légpuska, 10m (2015) sokszoros ob-1. és csúcstartó
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: UTE
Edző: Kissné Oroszi Edit és Tóth József
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.08. - Férfi - Egyéni - Légpuska (10m) - Selejtező 13.
2016.08.14. - Férfi - Egyéni - Sportpuska, összetett (50m) - Selejtező 12.
Név: Sidi Péter
Szül. idő: 1978
Magasság/testsúly: 180/87
Korábbi eredmények: 2x olimpiai 6. légpuska (2008) és kisöbű sportpuska (2012), vb-1 (2010), 6x Eb-1. (2004, 09, 11)
Olimpiai részvételek: Sydney (13. kisöbű puska, fekvő 50m, 15. légpuska 10m, 25. kisö. p. összetett 50m), Athén (12. légp. 10m, 19. kisö. sportp. össz. 50m, 24. kisö. sportp. fek. 50m), Peking (6. légp. 10m, 25. kisö. sportp. össz. 50m, 39. kisö. sportp. fek. 50m), London (6. kisö. sportp. össz., 11. kisö. sportp. fek., 13. légp. 10m)
Sportklub: Komárom VSE/Komárom Olympia SE
Edző: Sidi László/Pintér László
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.08. - Férfi - Egyéni - Légpuska (10m) - Döntő 5.
2016.08.14. - Férfi - Egyéni - Sportpuska, összetett (50m) - Selejtező 34.
2016.08.12. - Férfi - Egyéni - Sportpuska, fekvő (50m) - Selejtező 10.
Név: Szabián Norbert
Szül. idő: 1982
Magasság/testsúly: 182/97
Korábbi eredmények: Eb-4. 60m fekvő kisöbű puska (2015), többszörös ob-1. csapatban
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Keceli Pintér Művek Lövész Klub/UTE
Edző: Kállai Erzsébet/Kissné Oroszi Edit
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.12. - Férfi - Egyéni - Sportpuska, fekvő (50m) - Selejtező 42.
Kissné Oroszi Edit (edző)
Név: Tátrai Miklós
Szül. idő: 1986
Magasság/testsúly: 183/97
Korábbi eredmények: Eb-5. légpisztoly 60 lövéses (2016), többszörös ob-1. (szabad-, standard- és légpisztoly)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Göcsej SE/BHSE
Edző: Kontra László/Tesánszki Mihály
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.06. - Férfi - Egyéni - Légpisztoly (10m) - Selejtező 42.
2016.08.10. - Férfi - Egyéni - Szabadpisztoly (50m) - Selejtező 34.
Név: Tobai-Sike Renáta
Szül. idő: 1978
Magasság/testsúly: 180/67
Korábbi eredmények: vb-3. egyéni sportpisztoly és csapat légpisztoly (2014), Eb-3. egyéni légpisztoly (2015), CISM-vb-2. military sportpisztoly (2006)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: BHSE
Edző: Orbán László/Győrik Csaba
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.07. - Női - Egyéni - Légpisztoly (10m) - Selejtező 17.
2016.08.09. - Női - Egyéni - Sportpisztoly (25m) - Selejtező 16.
Név: Kissné Oroszi Edit
Szül. idő: -0001
Pintér László (edző)
Tesánszki Mihály (edző)
Sinka László (sportágvezető)
Név: Pintér László
Szül. idő: -0001
Név: Tesánszki Mihály
Szül. idő: -0001
Név: Sinka László
Szül. idő: -0001
Győrik Csaba (szövetségi kapitány)
Név: Győrik Csaba
Szül. idő: -0001
Gyurkovics Ferenc (sportágvezető)
Név: Nagy Péter
Szül. idő: 1986
Magasság/testsúly: 192/150
Korábbi eredmények: 2x olimpikon, olimpiai 11. (2012), vb-4. (2013), Eb-3. (2012), Universiadé-1. (2011), U23-as Eb-1. (2009), 2x főiskolai vb-1. (2010, 14)
Olimpiai részvételek: London (11., +105 kg)
Sportklub: Győri Rekard SE/Szegedi Lelkesedés SK
Edző: Pirk János/Oláh Imre
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.16. - Férfi - Egyéni - +105kg - Döntő - B. csoport 10.
Név: Gyurkovics Ferenc
Szül. idő: -0001
Babos Csaba (edző)
Név: Babos Tímea
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 180/68
Korábbi eredmények: 2x Grand Slam döntő párosban, 2x WTA-torna győzelem egyéni, 10x WTA tornagyőzelem páros
Olimpiai részvételek: London (17. egyesben)
Sportklub: MTK
Edző: Babos Csaba/Thomas Drouet
Név: Jani Réka Luca
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 160/57
Korábbi eredmények: 19x ITF-tornagyőzelem (egyéni), 21x ITF-tornagyőzelem (páros)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: SVSE/MTK
Edző: Barátosi Levente, Simai Péter
Név: Babos Csaba
Szül. idő: -0001
Thomas Drouet (sportágvezető)
Név: Thomas Drouet
Szül. idő: -0001
Borisov Yasen (sportágvezető)
Név: Sárosi Laura
Szül. idő: 1992
Magasság/testsúly: 167/58
Korábbi eredmények: 4x nemzetközi bajnok, 4x ob-1, Európa Játékok-16. vegyespárosban (2015)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Érdi VSE/Multi Alarm SE
Edző: Petrovics Sándor/Jaszen Boriszov, Tóth Henrik
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.11. - Női - Egyéni - PUSARLA V. (IND) - SÁROSI L. (HUN) - Csoportkör 2-0.
2016.08.13. - Női - Egyéni - LI M. (CAN) - SÁROSI L.(HUN) - Csoportkör 2-0.
Név: Borisov Yasen
Szül. idő: -0001
Trenka János (edző)
Név: Hidvégi Vid
Szül. idő: 1986
Magasság/testsúly: 170/60
Korábbi eredmények: olimpiai 8. lólengésben (2012), vb- és Eb-4. lólengésben (2011), junior Eb-2. lólengésben (2004)
Olimpiai részvételek: London (8. lólengésben)
Sportklub: KSI SE
Edző: Laufer Béla
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.06. - Férfi - Egyéni - Selejtező 9.
Név: Kovács Zsófia
Szül. idő: 2000
Magasság/testsúly: 157/48
Korábbi eredmények: ifjúsági Eb-19. (összetett, 2014)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Dunaferr SE
Edző: Joó Gabriella, Trenka János
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.08. - Női - Egyéni - Selejtező ~20.
Név: Trenka János
Szül. idő: -0001
Laufer Béla (sportágvezető)
Név: Laufer Béla
Szül. idő: -0001
Név: Faldum Gábor
Szül. idő: 1988
Magasság/testsúly: 172/65
Korábbi eredmények: csapat Eb-4. vegyesváltóban (2014), 1x vk-2. (2015), 2x vk-3. (2014, 15)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Mogyi Triatlon SE
Edző: Borbély MiklósT/Bajai Péter
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.18. - Férfi - Egyéni - Döntő 20.
Név: Kovács Zsófia
Szül. idő: 1988
Magasság/testsúly: 180/58
Korábbi eredmények: 2x olimpikon (2012, 16), olimpiai 51. (2012), Eb-2. (2011), U23-as vb-2. (2011), junior Eb-2. (2004), Eb-3. egyéniben és váltóban (2016)
Olimpiai részvételek: London (51. hely)
Sportklub: Gyöngyösi TK/Budaörsi TK
Edző: Tari Tibor/dr. Pozsgay Gábor, Pócsföldi Ottó, Stupián Anikó
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.20. - Női - Egyéni - Döntő 24.
Név: Tóth Tamás
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 175/65
Korábbi eredmények: többszörös ob-1., váltó vb-3. (Hamburg, 2014, 4 fős mix), vk-4. (Tiszaújváros, 2015), Ázsia-bajnokság 1. (2013), Eb-3. váltóban (2016)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Budaörsi Triatlon Klub
Edző: Eszes János/Szabó Imre, Pozsgay Gábor, Pócsföldi Ottó
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.18. - Férfi - Egyéni - Döntő 33.
Bajai Péter (edző)
Szabó Zita (sportágvezető)
Név: Vanek Margit
Szül. idő: 1986
Magasság/testsúly: 178/59
Korábbi eredmények: vb-3. váltóban (2014), vk-2. (2014), Eb-7. (2013), U23-as Eb-1. váltóban (2007), Eb-3. váltóban (2016)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Budaörsi Triatlon Klub
Edző: Pócsföldi Ottó, Pozsgay Gábor, Zemen János, Vanek Gábor
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.20. - Női - Egyéni - Döntő 45.
Név: Bajai Péter
Szül. idő: -0001
Név: Szabó Zita
Szül. idő: -0001
21. 37. 16.
Név: Balog Gábor
Szül. idő: 1990
Magasság/testsúly: 186/80
Korábbi eredmények: ifjúsági Eb 2. (200 hát, 2008, Belgrád), ifi Eb 3. (200 hát, 2007, Antwerpen), Eb 3. (200 hát, Berlin, 2014), Eb-3. (2016, London, 4x100 m vegyesváltó)
Olimpiai részvételek: Peking (31. 200 m hát), London (11. 200 m hát)
Sportklub: Békéscsaba Előre SE/Győri Sportegyesület
Edző: Lipták Éva
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.07. - Férfi - Egyéni - 100m hát - Előfutam 25.
2016.08.12. - Férfi - Csapat - 4x100m vegyesváltó - Előfutam 9.
Név: Bernek Péter
Szül. idő: 1992
Magasság/testsúly: 193/83
Korábbi eredmények: ifjúsági olimpiai 1. (2010, 200 hát), rövidpályás vb-1. (2014, 400 gyors), rövidpályás Eb-1. (2015, 400 gyors), 36x ob-1.
Olimpiai részvételek: London (8. 4x200-as váltóval)
Sportklub: Kőbánya SE/BVSC
Edző: Dr. Egressy János/Nagy Péter
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.06. - Férfi - Egyéni - 400m gyors - Előfutam 21.
2016.08.07. - Férfi - Egyéni - 200m gyors - Előfutam 37.
2016.08.09. - Férfi - Csapat - 4x200m gyors - Előfutam 16.
Név: Bohus Richárd
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 187/81
Korábbi eredmények: ifi Eb-3. (50 hát, Belgrád, 2011), Eb-3. (50 hát, Debrecen, 2012), Eb-3. (2016, London, 4x100 m vegyesváltó)
Olimpiai részvételek: London (22. 100 m hát)
Sportklub: Békéscsabai Előre Úszó Klub
Edző: Lázár Olga/Szarvas János, Bob Bowman
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.07. - Férfi - Csapat - 4x100m gyors - Előfutam 12.
2016.08.09. - Férfi - Egyéni - 100m gyors - Előfutam 24.
2016.08.12. - Férfi - Csapat - 4x100m vegyesváltó - Előfutam 9.
Név: Cseh László
Szül. idő: 1985
Magasság/testsúly: 188/83
Korábbi eredmények: 3x olimpiai 2. (Peking, 200 pillangó, 200 és 400 vegyes), 2x vb-1. (Montreal, 2005, 400 vegyes, 200 pillangó 2015), 14x Eb-1. és 19x rövidpályás Eb-1.
Olimpiai részvételek: Athén (3. 400 m vegyes, 4. 200 m vegyes, 6. 100 m hát) Peking (2. 400 m vegyes, 2. 200 m pillangó, 2. 200 m vegyes), London (3. 200 m vegyes, 9. 400 m vegyes, 12. 200 m pillangó)
Sportklub: Budapest Spartacus/Egri Úszó Klub
Edző: Kiss Miklós/Plagányi Zsolt
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.10. - Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Döntő 7.
2016.08.13. - Férfi - Egyéni - 100m pillangó - Döntő
Név: Földházi Dávid
Szül. idő: 1995
Magasság/testsúly: 190/84
Korábbi eredmények: ifjúsági Eb-3. (2013, Poznan)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: KSI SE/BHSE
Edző: Törös Károly
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.10. - Férfi - Egyéni - 200m hát - Előfutam 22.
Név: Grátz Benjámin
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 185/76
Korábbi eredmények: ifi Eb-1. (2014, 400 vegyes), ifi Eb-3. (2014, 200 vegyes), ifi olimpiai 1. (2014, Nanjing, 200 vegyes, ugyanitt 2. 200 pillangón)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Százhalombattai VUK SE
Edző: Petruska László/Vértesi Tamás
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.09. - Férfi - Csapat - 4x200m gyors - Előfutam 16.
Név: Gyárfás Bence
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 194/97
Korábbi eredmények: 3x ob-1. (2014, rövidpályás 4x50 m gyorsváltó; 2016, 4x100 m gyorsváltó és mix gyorsváltó)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Lator SE/Győri Úszó SE
Edző: Horváth Szilárd/Petrov Iván
Név: György Réka
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 176/62
Korábbi eredmények: ifi Eb-3. (200 vegyes, 400 vegyes), rp Eb-7. (200 vegyes), ifi vb-9. (400 vegyes)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: TFSE
Edző: dr. Egressy János
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.11. - Női - Egyéni - 200m hát - Előfutam 22.
Név: Gyurta Dániel
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 184/78
Korábbi eredmények: olimpiai bajnok (2012, London), olimpiai 2. (2004, Athén), vb-1. (2009, 2011, 2013), vb-3. (2015)
Olimpiai részvételek: Athén (2. 200 m mell), Peking (5. 200 m mell, 24. 100 m mell), London (1. 200 m mell, 4. 100 m mell)
Sportklub: Darnyi Tamás SC/UTE
Edző: Perjámosi Katalin/Kovácshegyi Ferenc, Wirth Balázs
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.06. - Férfi - Egyéni - 100m mell - Előfutam 16.
2016.08.09. - Férfi - Egyéni - 200m mell - Előfutam 17.
2016.08.12. - Férfi - Csapat - 4x100m vegyesváltó - Előfutam 9.
Név: Gyurta Gergely
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 178/72
Korábbi eredmények: Eb-1. (2013, 1500 gyors), vb-3. (2014, 1500 gyors), ifi Eb-1. (2009, Prága, 1500 gyors)
Olimpiai részvételek: London (12. 1500 m gyors)
Sportklub: Sport Plusz Mahart/UTE
Edző: Perjámosi Katalin
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.06. - Férfi - Egyéni - 400m vegyes - Előfutam 11.
2016.08.12. - Férfi - Egyéni - 1500m gyors - Előfutam 19.
Név: Holló Balázs
Szül. idő: 1999
Magasság/testsúly: 185/76
Korábbi eredmények: ISM Berlin-1. (2016, 400 m vegyes), 2x ob-2. (2016), 2x ob-3. (2016)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Egri ÚK
Edző: Kovács Ottó
Név: Holoda Péter
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 195/60
Korábbi eredmények: 2x ifjúsági Eb-3. (2014: 100 m gyors, 50 m pillangó), 2x ob-1. (2016: 50, 100 m gyors)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Hajdúszoboszlói Árpád SE
Edző: Ludmányi László/Brett Hanke, Tyler McGill
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.07. - Férfi - Csapat - 4x100m gyors - Előfutam 12.
Név: Horváth Dávid
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 175/73
Edző: Turi György
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.09. - Férfi - Egyéni - 200m mell - Előfutam 30.
Név: Hosszú Katinka
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 175/65
Korábbi eredmények: 5x vb-1., 13x Eb-1., világcsúcstartó (200 m vegyes), vk összetett 1. (2012-2015), olimpiai 4. (2012, 400 vegyes)
Olimpiai részvételek: Athén (31. 200 m gyors), Peking (12. 400 m vegyes, 17. 200 m vegyes), London (4. 400 m vegyes, 8. 200 m vegyes, 9. 200 m pillangó, 9. 4x200 m gyorsváltó)
Sportklub: Bajai Spartacus SC/Vasas SC
Edző: Bakos László/Shane Tusup
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.07. - Női - Egyéni - 400m vegyes - Döntő
2016.08.09. - Női - Egyéni - 100m hát - Döntő
2016.08.10. - Női - Egyéni - 200m vegyes - Döntő
2016.08.13. - Női - Egyéni - 200m hát - Döntő
Név: Jakabos Zsuzsanna
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 185/70
Korábbi eredmények: olimpiai 7. (London, 200 pillangó), vb-5. (2013, Barcelona, 200 pillangó), Eb-1. (2016, London, 4x200 gyors), rövidpályás Eb-1. (2010, Eindhoven, 200 pillangó, 400 vegyes)
Olimpiai részvételek: Athén (15. 400 m vegyes), Peking (6. 4x200 m gyorsváltó, 13. 400 m vegyes), London (7. 200 m pillangó, 9. 400 m vegyes, 9. 4x200 m gyorsváltó)
Sportklub: ANK Úszó Klub/Győri Úszó SE
Edző: Dr. Petrov Anatolij/Petrov Iván
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.06. - Női - Egyéni - 400m vegyes - Előfutam 13.
2016.08.09. - Női - Egyéni - 200m vegyes - Elődöntő 10.
Név: Kapás Boglárka
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 168/54
Korábbi eredmények: ifjúsági olimpiai bajnok (200 pillangó, 400 gyors, 2010, Szingapúr), vb-3. (1500 gyors, Kazany, 2015), Európa-bajnok (800 gyors, 2012, Debrecen), Eb-2. (2014, Berlin, 1500 gyors), 3x Eb-1. (2016, London)
Olimpiai részvételek: Peking (29. 400 m gyors, London (6. 800 m gyors, 17. 400 m gyors)
Sportklub: BVSC/UTE
Edző: Nagy Péter/Wirth Balázs és Kovácshegyi Ferenc
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.08. - Női - Egyéni - 400m gyors - Döntő 4.
2016.08.13. - Női - Egyéni - 800m gyors - Döntő
Név: Kenderesi Tamás
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 186/74
Korábbi eredmények: ifjúsági olimpiai bajnok (2014, Nanjing, 200 m pillangó), ifjúsági Eb-1. (2014, Dordrecht, 200 m pillangó), felnőtt Eb-3. (2016, London, 200 m pillangó)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Pécsi SN Zrt.
Edző: Tari Imre
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.10. - Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Döntő
Név: Késely Ajna
Szül. idő: 2001
Magasság/testsúly: 162/54
Korábbi eredmények: EYOF (2015, Tbiliszi, 200 pillangó és 800 gyors 1.), Eb-6. (2016, London, 200 gyors)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Kőbánya SC
Edző: Turi György
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.07. - Női - Egyéni - 400m gyors - Előfutam 21.
2016.08.08. - Női - Egyéni - 200m gyors - Előfutam 25.
12. 15. 26.
Név: Kis Gergő
Szül. idő: 1988
Magasság/testsúly: 184/81
Korábbi eredmények: 2x Európa-bajnok (2008, 2012, 800 gyors, Eindhoven, Debrecen), 2x vb-3. (Sanghaj, 2011, 800, 1500 gyors), 2x olimpiai pontszerző (2008, 6., 400 vegyes, 2012. 400 gyors 6.)
Olimpiai részvételek: Athén (23. 1500 m gyors), Peking (6. 400 m vegyes, 13. 4x200 m gyorsváltó, 19. 1500 m gyors), London (19. 1500 m gyors)
Sportklub: Rája 94 UK Ajka/MTK
Edző: Farkas András/Zubor Attila
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.06. - Férfi - Egyéni - 400m gyors - Előfutam 38.
2016.08.09. - Férfi - Csapat - 4x200m gyors - Előfutam 16.
Név: Kozma Dominik
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 193/90
Korábbi eredmények: 5x Eb-3., olimpiai 5. (2012, 4x100-as vegyesváltó), olimpiai 8. (2012, 200 gyors)
Olimpiai részvételek: Peking (13. 4x200 m gyorsváltó), London (10. 200 m gyors, 8. 4x200 m gyorsváltó, 5. 4x100m vegyesváltó)
Sportklub: Kőbánya SE/MTK 
Edző: Turi György/Tóth Ramon
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.07. - Férfi - Csapat - 4x100m gyors - Előfutam 12.
2016.08.08. - Férfi - Egyéni - 200m gyors - Elődöntő 15.
2016.08.09. - Férfi - Egyéni - 100m gyors - Előfutam 26.
Név: Márton Richárd
Szül. idő: 1999
Magasság/testsúly: 186/80
Korábbi eredmények: 3x EYOF-3. (2015: 200, 400 m gyors, 4x100-as gyorsváltó), ob-3. (2016, 200 m gyors)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Budafóka SE
Edző: Horváth Tamás
Név: Molnár Flóra
Szül. idő: 1998
Magasság/testsúly: 175/65
Korábbi eredmények: ifjúsági vb-5. (2015, 50 m gyors), ifjúsági Eb-4. (2014, 50 m gyors), ob-1. (2014, 50 m gyors)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Délzalai Vízmű SE
Edző: Polgár Sándor
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.12. - Női - Egyéni - 50m gyors - Előfutam 25.
Név: Olasz Anna
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 165/55
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Szegedi UE
Edző: Gellért Gábor
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.15. - Női - Egyéni - 10km nyíltvizi - Döntő 14.
Név: Papp Márk
Szül. idő: 1994
Magasság/testsúly: 185/78
Korábbi eredmények: vb-9. (2013, csapat 5 km ), vb-13. (2015, egyéni 5 km)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: BVSC
Edző: Nagy Péter
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.16. - Férfi - Egyéni - 10km nyíltvizi - Döntő 13.
Név: Pulai Bence
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 192/91
Korábbi eredmények: Eb-3. (2014, 4x100 vegyesváltó), Eb-8. (2012, 100 m pillangó)
Olimpiai részvételek: London (5., 4x100-as vegyesváltó, 14., 100 m pillangó)
Sportklub: Kőbánya SC
Edző: Pecsics Zsuzsanna/Turi György
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.11. - Férfi - Egyéni - 100m pillangó - Előfutam 26.
2016.08.12. - Férfi - Csapat - 4x100m vegyesváltó - Előfutam 9.
Név: Pulai Vince
Szül. idő: 1995
Magasság/testsúly: 202/92
Korábbi eredmények: 2x ob-1. (2015: 4x100-as gyorsváltó, 4x100-as vegyesváltó)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Kőbánya SC
Edző: Varga Zsuzsanna, Turi György
Név: Rasovszky Kristóf
Szül. idő: 1997
Magasság/testsúly: 190/84
Korábbi eredmények: ifi vb-6. (2015, Szingapúr), nyíltvízi junior Eb-2. (csapat)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Balaton Úszó Klub
Edző: Epres Imre/Szokolai László
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.12. - Férfi - Egyéni - 1500m gyors - Előfutam 35.
Név: Reményi Ármin
Szül. idő: 1998
Magasság/testsúly: 188/78
Korábbi eredmények: ob-1. (2016, 4x100-as vegyesváltó)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: NYVSK/Kőbánya SC
Edző: Hajnal Márta/Turi György
Név: Risztov Éva
Szül. idő: 1985
Magasság/testsúly: 173/72
Korábbi eredmények: olimpiai bajnok (London, 2012, 10 km nyíltvízi), 6x Eb-1., 3x vb-2., 6x Eb-2, 58x magyar bajnok
Olimpiai részvételek: Sydney (14. 800 m gyors, 16. 200 m pillangó, 29. 400 m gyors), Athén (4. 400 m vegyes, 8. 200 m pillangó, 15. 400 m gyors), London (1. 10 km hosszútávúszás, 13. 800 m gyors,15. 4x100 m gyorsváltó, 16. 400 m gyors)
Sportklub: Hód Úszó SE/Kőbánya SE
Edző: Csókay Miklós/Turi György
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.15. - Női - Egyéni - 10km nyíltvizi - Döntő 13.
2016.08.11. - Női - Egyéni - 800m gyors - Előfutam 14.
Név: Sebestyén Dalma
Szül. idő: 1997
Magasság/testsúly: 179/67
Korábbi eredmények: 2x ifi Eb-1. (2012, 2013, 200 vegyes), 2x EYOF-1. (2012, 200 vegyes és pillangó), rövidpályás Eb-6. (2015, 200 mell)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Hullám 91 Úszó Egyesület
Edző: Gremsperger Zsuzsanna/Sárdi Ákos
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.10. - Női - Egyéni - 200m mell - Előfutam 19.
Név: Szabó Norbert
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 184/79
Korábbi eredmények: ifjúsági olimpia-3. (2014, 200 m vegyes), 2x ifjúsági Eb-2. (2014: 200, 400 m vegyes)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Kőbánya SC
Edző: Turi György
Név: Szilágyi Liliána
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 176/63
Korábbi eredmények: 2x ifjúsági olimpiai bajnok (100, 200 pillangó, Nanjing, 2014), ifjúsági Európa-bajnok (2012, Antwerpen, 200 pillangó), ifjúsági vb-2. (2013, Dubai, 100, 200 pillangó), felnőtt Eb-2. (2016, London, 200 pillangó)
Olimpiai részvételek: London (34. 100 m pillangó)
Sportklub: Széchy SE/BHSE
Edző: Gyenes András/Kovács László/Szilágyi Zoltán
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.07. - Női - Egyéni - 100m pillangó - Elődöntő 13.
2016.08.10. - Női - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő 10.
Név: Sztankovics Anna
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 178/63
Korábbi eredmények: ifjúsági olimpia-3. (2014, 50, 200 m mell), 2x ifjúsági Eb-1. (2011, 2012: 100 m mell)/YOG-3. (2014, 50 m and 200 m breaststroke), 2x Youth EC-1. (2011, 2012: 100 m breaststroke)
Olimpiai részvételek: London (29. 200 m mell, 31. 100 m mell)
Sportklub: Jövő SC/UTE
Edző: Perjámosi Katalin, Magyarovits Zoltán/Széles Sándor, Wirth Balázs, Kovácshegyi Ferenc
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.07. - Női - Egyéni - 100m mell - Előfutam 24.
2016.08.10. - Női - Egyéni - 200m mell - Előfutam 20.
Név: Takács Krisztián
Szül. idő: 1985
Magasság/testsúly: 186/85
Korábbi eredmények: vb-6. (50 gyors, Shanghaj, 2011), Eb-3. (100 gyors, 2011, Szczecin), országos csúcstartó 50 gyors
Olimpiai részvételek: Athén (32. 50 m gyors), Peking (9. 50 m gyors), London (12. 50 m gyors, 14. 4x100 m gyorsváltó)
Sportklub: Dunaferr SE/Győri Úszó SE
Edző: Kovács József, Berzlánovics Éva/Petrov Iván
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.07. - Férfi - Csapat - 4x100m gyors - Előfutam 12.
2016.08.11. - Férfi - Egyéni - 50m gyors - Előfutam 17.
Név: Telegdy Ádám
Szül. idő: 1995
Magasság/testsúly: 194/78
Korábbi eredmények: Eb 7. (2016, London)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Kőbánya SC
Edző: Turi György, Güttler Károly
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.10. - Férfi - Egyéni - 200m hát - Előfutam 19.
Név: Verrasztó Dávid
Szül. idő: 1988
Magasság/testsúly: 180/78
Korábbi eredmények: vb-2. (2015, Kazany, 400 vegyes), 2x Eb-1. (2014, 2016) 3x rövidpályás Eb-1. (2010, 2013, 2015), rövdpályás vb-3. (2012 Isztambul, 2014 Doha) 
Olimpiai részvételek: London (22. 400 m vegyes, 35. 200 m vegyes)
Sportklub: Jövő SC
Edző: Széles Sándor/Molnár Ákos, Verrasztó Zoltán
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.06. - Férfi - Egyéni - 400m vegyes - Előfutam 12.
Prof. Dr. Merkely Béla (csapatorvos)
Dr. Verrasztó Zoltán (edző)
Név: Verrasztó Evelyn
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 173/62
Korábbi eredmények: 3x Eb-1. (rövidpályás 2009, 2010), 54x ob-1., 200 vegyes világcsúcstartó (rövidpályás), 2x Eb-1. (váltó, 2010, 2016)
Olimpiai részvételek: Athén (14. 200 m hát), Peking (9. 200 m vegyes, 17. 200 m hát), London (9. 200 m vegyes, 9. 4x200 m gyorsváltó)
Sportklub: Csik Ferenc DSE/Jövő SC
Edző: Széles Sándor/Verrasztó Zoltán
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.08. - Női - Egyéni - 200m gyors - Előfutam 28.
Név: Prof. Dr. Merkely Béla
Szül. idő: -0001
Név: Dr. Verrasztó Zoltán
Szül. idő: -0001
Kovácshegyi Ferenc (edző)
Molnár Ákos (edző)
Nagy Péter (edző)
Név: Kovácshegyi Ferenc
Szül. idő: -0001
Név: Molnár Ákos
Szül. idő: -0001
Név: Nagy Péter
Szül. idő: -0001
Petrov Iván (edző)
Plagányi Zsolt (edző)
Shane Tusup (edző)
Név: Petrov Iván
Szül. idő: -0001
Név: Plagányi Zsolt
Szül. idő: -0001
Név: Shane Tusup
Szül. idő: -0001
Szokolai László (edző)
Tari Imre (edző)
Tóth Ramon (edző)
Név: Szokolai László
Szül. idő: -0001
Név: Tari Imre
Szül. idő: -0001
Név: Tóth Ramon
Szül. idő: -0001
Törös Károly (edző)
Turi György (edző)
Virth Balázs (edző)
Név: Törös Károly
Szül. idő: -0001
Név: Turi György
Szül. idő: -0001
Név: Virth Balázs
Szül. idő: -0001
Bihari Zoltán (masszőr)
Györki Attila (masszőr)
Nagy Attila (masszőr)
Név: Bihari Zoltán
Szül. idő: -0001
Név: Györki Attila
Szül. idő: -0001
Név: Nagy Attila
Szül. idő: -0001
Nagy Orsolya (sportágvezető)
Dr. Hargitay András (szövetségi kapitány)
Név: Nagy Orsolya
Szül. idő: -0001
Név: Dr. Hargitay András
Szül. idő: -0001
Név: Berecz Zsombor
Szül. idő: 1986
Magasság/testsúly: 196/95
Korábbi eredmények: vb-7. Finn dinghyben (2013), vb-2. D-ONE-ban (2009), Eb-2. (2016)
Olimpiai részvételek: Peking (29.), London (21.)
Sportklub: VVSI SC/MVM SE
Edző: Horlay Béla/Kelemen Tamás
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.14. - Férfi - Egyéni - Finn - Döntő - 5. nap 12.
Név: Cholnoky Sára
Szül. idő: 1988
Magasság/testsúly: 165/66
Korábbi eredmények: Európa-kupa-3. (2015), U21-es Eb-3. (2008), olimpiai kvalifikáció teljesítése (2012)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Körte SE/Magyar Szörf Akadémia
Edző: Körtvélyesi Miklós/Utassy Loránd
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.12. - Női - Egyéni - RS:X (Szörf) - Döntő - 4. nap ~22.
Név: Érdi Mária
Szül. idő: 1998
Magasság/testsúly: 175/65
Korábbi eredmények: ifjúsági olimpiai 11. (2014), 4x ifjúsági vb-1. (2013, 14, 15, 16), ifjúsági Eb-1. (2015)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Tihanyi Hajós Egylet
Edző: Gerencsér Gergely/Eszes Tamás
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.13. - Női - Egyéni - Laser Radial  - Döntő - 5. nap 14.
Utassy Roland (edző)
Név: Gádorfalvi Áron
Szül. idő: 1977
Magasság/testsúly: 184/73
Korábbi eredmények: vb-2. (2000), ifjúsági vb-1. (1997)
Olimpiai részvételek: Atlanta (40.), Sydney (25.), Athén (21.), Peking (19.), London (25.)
Sportklub: Axon SE/Magyar Szörf Akadémia
Edző: Gádorfalvi Károly/saját maga 
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.12. - Férfi - Egyéni - RS:X (Szörf) - Döntő - 4. nap ~26.
Név: Vadnai Benjamin
Szül. idő: 1995
Magasság/testsúly: 182/82
Korábbi eredmények: junior vb-1.  Radial Laserben (2013), ifi vb-1. 4.7 Laserben (2012), U21-es vb-3. és Eb-2. Standard Laserben (2015), ifjúsági Eb-2. Optimistben (2009)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: BYC
Edző: Vadnai Péter
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.13. - Férfi - Egyéni - Laser - Döntő - 5. nap 33.
Név: Utassy Roland
Szül. idő: -0001
Vadnai Péter (edző)
Kelemen Tamás (sportágvezető)
Név: Vadnai Péter
Szül. idő: -0001
Név: Kelemen Tamás
Szül. idő: -0001
Név: Boczkó Gábor
Szül. idő: 1977
Magasság/testsúly: 192/89
Korábbi eredmények: olimpiai 2. csapatban (2004), vb-1. csapatban (2013), 3x Eb-1. egyéniben (1997, 2002, 03) és 4x csapatban (2006, 07, 09, 10)
Olimpiai részvételek: Athén (csapatban 2., egyéni 18.), Peking (egyéni 4., csapatban 5.)
Sportklub: Tapolcai Vívó SE/BHSE
Edző: Borosné Eitner Kinga/Dancsházy Nagy Tamás
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.14. - Férfi - Csapat - Párbajtőr - Elődöntő
2016.08.14. - Férfi - Csapat - Párbajtőr - Bronzmérkőzés
Név: Decsi Tamás
Szül. idő: 1982
Magasság/testsúly: 178/84
Korábbi eredmények: olimpiai 7. csapatban (2008), vb-1. csapatban (2007), vb-2. csapatban (2016), Eb-2. csapatban (2006), junior vb-1. egyéniben (2001), Eb-1. egyéniben (2000) és csapatban (1998), vb-3. egyéniben és csapatban (2009)
Olimpiai részvételek: Peking (csapatban 7.)
Sportklub:  UTE/Kertvárosi Vívó SE
Edző: Decsi István/ua
Név: Imre Géza
Szül. idő: 1974
Magasság/testsúly: 184/75
Korábbi eredmények: olimpiai 2. csapatban (2004) és 3. egyéniben (1996), vb-1. egyéniben (2015) és 3x csapatban (1998, 2001, 13), Eb-1. egyéniben (2008) és csapatban 5x (1998, 2006, 07, 09, 10)
Olimpiai részvételek: Atlanta (egyéni 3., csapatban 6.), Athén (csapatban 2., egyéni 21.), Peking (csapatban 5., egyéni 12.), London (egyéni 14.)
Sportklub: BHSE
Edző: Kopetka Béla/Dancsházy-Nagy Tamás
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.09. - Férfi - Egyéni - Párbajtőr - Döntő
2016.08.14. - Férfi - Csapat - Párbajtőr - Elődöntő
2016.08.14. - Férfi - Csapat - Párbajtőr - Bronzmérkőzés
Név: Knapek Edina
Szül. idő: 1977
Magasság/testsúly: 166/53
Korábbi eredmények: olimpiai 5. egyéniben (2008), 4. csapatban (2008) és 6. csapatban (2000), 2x vb-3. egyéniben (2002 és 2005), Eb-1. csapatban (2007)
Olimpiai részvételek: Sydney (csapatban 6., egyéni 21.), Peking (egyéni 5., csapatban 4.)
Sportklub: BHSE
Edző: Bernát Zoltán/Marco Antonio Nobrega Goncalves
Név: Márton Anna
Szül. idő: 1995
Magasság/testsúly: 180/70
Korábbi eredmények: vb-3. egyéniben (2015), junior vb-1. egyéniben (2014), 2x junior Eb-1. egyéniben (2014, 15)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: BSE/MTK 
Edző: Gárdos Gábor/ua
Név: Mohamed Aida
Szül. idő: 1976
Magasság/testsúly: 162/57
Korábbi eredmények: 3x olimpiai 4. egyéniben (2004) és csapatban (1996, 2008), vb-2. egyéniben (1993), Eb-1. csapatban (2007), Universiadé-1. csapatban (1997)
Olimpiai részvételek: Atlanta (csapatban 4., egyéni 8.), Sydney (csapatban 6., egyéni 7.), Athén (egyéni 4.), Peking (csapatban 4., egyéni 10.), 2012 London (egyéni 13.)
Sportklub: MTK/UTE
Edző: Solti Antal
Név: Rédli András
Szül. idő: 1983
Magasság/testsúly: 193/83
Korábbi eredmények: vb-1. csapatban (2013), Eb-1. egyéniben (2014) és csapatban (2009), Universiade-1. egyéniben (2007)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Balaton Vívóklub
Edző: Borosné Eitner Kinga/Udvarhelyi Gábor
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.14. - Férfi - Csapat - Párbajtőr - Elődöntő
2016.08.14. - Férfi - Csapat - Párbajtőr - Bronzmérkőzés
Név: Szász Emese
Szül. idő: 1982
Magasság/testsúly: 176/69
Korábbi eredmények: vb-2. egyéniben (2010) és csapatban (2005), 3X Eb-2. csapatban (2004, 06, 07), junior vb-1. csapatban (1998)
Olimpiai részvételek: Peking (egyéni 12.), London (egyéni 25.)
Sportklub: BSE/Vasas SC
Edző: Felletár György, Kopetka Béla/Kulcsár Győző
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.06. - Női - Egyéni - Párbajtőr - Döntő
Név: Szilágyi Áron
Szül. idő: 1990
Magasság/testsúly: 180/80
Korábbi eredmények: olimpiai 1. egyéniben (2012), vb-1. csapatban (2007), Eb-1. egyéniben (2015)
Olimpiai részvételek: Peking (egyéni 15. ), London (egyéni 1.)
Sportklub: Vasas SC
Edző: Gerevich György/Decsi András
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.10. - Férfi - Egyéni - Kard - Döntő
Somfai Péter (tartalék)
Dancsházy-Nagy Tamás (edző)
Decsi András (edző)
Név: Somfai Péter
Szül. idő: 1980
Magasság/testsúly: 188/85
Korábbi eredmények: 2x vb-2. csapatban (2009, 11), 2x Eb-1. csapatban (2009, 10)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: BHSE
Edző: Udvarhelyi Gábor
Versenyek dátuma, eredménye:
2016.08.14. - Férfi - Csapat - Párbajtőr - Elődöntő
2016.08.14. - Férfi - Csapat - Párbajtőr - Bronzmérkőzés
Név: Dancsházy-Nagy Tamás
Szül. idő: -0001
Név: Decsi András
Szül. idő: -0001
Decsi István (edző)
Gárdos Gábor (edző)
Kulcsár Győző (edző)
Név: Decsi István
Szül. idő: -0001
Név: Gárdos Gábor
Szül. idő: -0001
Név: Kulcsár Győző
Szül. idő: -0001
Marco Goncalves (edző)
Solti Antal (edző)
Szerencsi Zsolt (fegyvermester)
Név: Marco Goncalves
Szül. idő: -0001
Név: Solti Antal
Szül. idő: -0001
Név: Szerencsi Zsolt
Szül. idő: -0001
Udvarhelyi Gábor (sportágvezető)
Név: Udvarhelyi Gábor
Szül. idő: -0001
Név: Antal Dóra
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 169/62
Korábbi eredmények: olimpiai 4. (London), vb-3. (2013), Eb-1. (2016), junior vb-2. (2011)
Olimpiai részvételek: London (4.)
Sportklub: Egri Vízilabda Klub/Újpesti VSE
Edző: Kelemen Attila/Áts Bertalan
Név: Bujka Barbara
Szül. idő: 1986
Magasság/testsúly: 172/82
Korábbi eredmények: olimpiai 4. (London), vb-3. (2013), Eb-1. (2016), Universiade-2. (2009)
Olimpiai részvételek: London (4.)
Sportklub: SV Cannstatt (D)/Szentesi Vízilabda Klub
Edző: Bujka Gábor/ Tóth László
Név: Csabai Dóra
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 175/64
Korábbi eredmények: olimpiai 4. (London), Eb-1. (2016), 2X Universiade-2. (2009, 13), junior Eb-2. (2008)
Olimpiai részvételek: London (4.)
Sportklub: Angyalföldi SI/Újpesti VSE
Edző: Kovács Imre/Áts Bertalan
Név: Czigány Dóra
Szül. idő: 1992
Magasság/testsúly: 173/60
Korábbi eredmények: olimpiai 4. (London), junior vb-2 (2011), Eb-1. (2016)
Olimpiai részvételek: London (4.)
Sportklub: Ceglédi VSE/Eger
Edző: Czigány Károly/Kelemen Attila
Név: Decker Ádám
Szül. idő: 1984
Magasság/testsúly: 203/115
Korábbi eredmények: vb-1. (2013), Eb-2. (2014)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: BVSC/OSC
Edző: Gerendás György, Nagy Károly/Vincze Balázs
Név: Decker Attila
Szül. idő: 1987
Magasság/testsúly: 197/96
Korábbi eredmények: vb-1. (2013), Eb-2. (2014), junior vb-1. (2007)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: BVSC/Szolnok
Edző: Matusik Lajos/Cseh Sándor
Név: Erdélyi Balázs
Szül. idő: 1990
Magasság/testsúly: 197/94
Korábbi eredmények: Eb-2. (2014), Universiade-1. (2013)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Eger
Edző: Tóth Kálmán/Dabrowski Norbert
Név: Gangl Edina
Szül. idő: 1990
Magasság/testsúly: 181/65
Korábbi eredmények: olimpiai 4. (London), Eb-1. (2016), junior Eb-2. (2008), Universiade-2. (2013)
Olimpiai részvételek: London (4.)
Sportklub: Győri VSE/Újpesti VSE
Edző: Áts Bertalan
Név: Garda Krisztina
Szül. idő: 1994
Magasság/testsúly: 170/77
Korábbi eredmények: vb-3. (2013), Eb-1. (2016), U18-as vb-2. (2012), U19-es Eb-2. (2012)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: BHSE/Dunaújvárosi FVE
Edző: Rottler Antal/Mihók Attila
Név: Hárai Balázs
Szül. idő: 1987
Magasság/testsúly: 203/115
Korábbi eredmények: Eb-3. (2016), vb-1. (2013, Barcelona), junior vb-1. (2007)
Olimpiai részvételek: London (5.)
Sportklub: BVSC/Eger
Edző: Derekas Szilárd/Dabrowski Norbert
Név: Hosnyánszky Norbert
Szül. idő: 1984
Magasság/testsúly: 196/105
Korábbi eredmények: Eb-3. (2016), olimpiai bajnok (2008), vb-1. (2013), Eb-2. (2006)
Olimpiai részvételek: Peking (1.), London (5.)
Sportklub: BVSC/Eger
Edző: Kádas Géza/Dabrowski Norbert
Név: Illés Anna Krisztina
Szül. idő: 1994
Magasság/testsúly: 180/70
Korábbi eredmények: vb-3. (2013), Eb-1. (2016), junior vb-2. (2011), U18-as vb-2. (2012), U19-es Eb-2. (2012)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Vasas SC/BVSC
Edző: Petrovics Mátyás
Név: Kasó Orsolya
Szül. idő: 1988
Magasság/testsúly: 187/71
Korábbi eredmények: vb-3. (2013), Eb-1. (2016), junior vb-3. (2007), Universiade-2. (2009)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Dunaújvárosi FVE
Edző: Mihók Attila
Név: Keszthelyi Rita
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 177/65
Korábbi eredmények: olimpiai 4. (London), vb-3. (2013), Eb-1. (2016), junior vb-2. (2011)
Olimpiai részvételek: London (4.)
Sportklub: UTE/Újpesti VSE
Edző: Keszthelyi Tibor/Áts Bertalan
Név: Kis Gábor
Szül. idő: 1982
Magasság/testsúly: 193/113
Korábbi eredmények: Eb-3. (2016), vb-2. (2007, Melbourne)
Olimpiai részvételek: Peking (1.)
Sportklub: Budapest Spartacus/Szolnok
Edző: Derekas Szilárd/Cseh Sándor
Név: Kisteleki Hanna Anna
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 173/64
Korábbi eredmények: olimpiai 4. (London), Eb-1. (2016),  junior vb-2. (2011), Universiade-2. (2013)
Olimpiai részvételek: London (4.)
Sportklub: UTE/Újpesti VSE
Edző: Benczur Márton/Áts Bertalan
Név: Manhercz Krisztián
Szül. idő: 1997
Magasság/testsúly: 192/91
Korábbi eredmények: Eb-3. (2016), U18 vb-1. (2014)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Vasas/Szeged
Edző: Váradi Ákos/Varga Péter
Név: Nagy Viktor
Szül. idő: 1984
Magasság/testsúly: 198/98
Korábbi eredmények: Eb-3. (2016), vb-1. (2013), Eb-2. (2014)
Olimpiai részvételek: London (5.)
Sportklub: BVSC/Szolnok
Edző: Felkai László/Cseh Sándor
Név: Szivós Márton
Szül. idő: 1981
Magasság/testsúly: 192/96
Korábbi eredmények: vb-1. (2013, Barcelona), Eb-2. (2014, Budapest)
Olimpiai részvételek: London (5.)
Sportklub: KSI/Eger
Edző: Merész András, Dömötör Zoltán/Dabrowski Norbert
Név: Szücs Gabriella
Szül. idő: 1988
Magasság/testsúly: 183/72
Korábbi eredmények: olimpiai 4. (London), vb-3. (2013), Eb-1. (2016), junior vb- (2007) és Eb-3. (2006)
Olimpiai részvételek: London (4.)
Sportklub: Dunaújvárosi FVE/Újpesti VSE
Edző: Mihók Attila/Áts Bertalan
Név: Takács Orsolya
Szül. idő: 1985
Magasság/testsúly: 190/85
Korábbi eredmények: 2x olimpiai 4. (2008, 12), vb-1. (2005), Eb-1. (2016)
Olimpiai részvételek: Peking (4.), London (4.)
Sportklub: BVSC
Edző: Dolnay Ottó/Petrovics Mátyás
Név: Tóth Ildikó
Szül. idő: 1987
Magasság/testsúly: 175/73
Korábbi eredmények: olimpiai 4. (London), vb-3. (2013), Eb-1. (2016), junior vb- (2007) és Eb-3. (2006)
Olimpiai részvételek: London (4.)
Sportklub: BVSC/Utánpótlás Vízilabda Sport Egyesület
Edző: Pesty Ágnes/Áts Bertalan
Név: Vámos Márton
Szül. idő: 1992
Magasság/testsúly: 204/105
Korábbi eredmények: vb-1. (2013, Barcelona), Eb-2. (2014, Budapest)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: KSI/Szolnok
Edző: Horváth János/Cseh Sándor
Név: Varga Dániel
Szül. idő: 1983
Magasság/testsúly: 201/97
Korábbi eredmények: olimpiai 1. (2008), vb-1. (2013), 2x vb-2. (2005, 07), 2x Eb-2. (2006, 14), ifjúsági Eb-1. (2001), vk- és világliga-2. 
Olimpiai részvételek: Peking (1.), London (5.)
Sportklub: UTE/FTC
Edző: Csombor Zoltán/Cseh Sándor
Dr. Gábor Antal (csapatorvos)
Név: Varga Dénes
Szül. idő: 1987
Magasság/testsúly: 193/99
Korábbi eredmények: olimpiai 1. (2008), vb-1. (2013), vb-2. (2007), 2x Eb-2. (2006, 14), junior vb-1. (2007), vk- és világliga-2. 
Olimpiai részvételek: Peking (1.), London (5.)
Sportklub: UTE/Szolnok
Edző: Kis József/Cseh Sándor
Név: Zalánki Gergő
Szül. idő: 1995
Magasság/testsúly: 193/88
Korábbi eredmények: Universiade 1. (2015), junior vb 2. (2013), ifi Eb-2. (2014)
Olimpiai részvételek: nem volt
Sportklub: Eger
Edző: Tóth Kálmán/Dabrowski Norbert
Név: Dr. Gábor Antal
Szül. idő: -0001
Dr. Pavlik Attila (csapatorvos)
Áts Bertalan (edző)
Gerendás György (edző)
Név: Dr. Pavlik Attila
Szül. idő: -0001
Név: Áts Bertalan
Szül. idő: -0001
Név: Gerendás György
Szül. idő: -0001
Tóth László (edző)
Horváth Ákos (masszőr)
Illés Roland (masszőr)
Név: Tóth László
Szül. idő: -0001
Név: Horváth Ákos
Szül. idő: -0001
Név: Illés Roland
Szül. idő: -0001
Gergely István (sportágvezető)
Benedek Tibor (szövetségi kapitány)
Bíró Attila (szövetségi kapitány)
Név: Gergely István
Szül. idő: -0001
Név: Benedek Tibor
Szül. idő: -0001
Név: Bíró Attila
Szül. idő: -0001
Dicsőségtábla
Hely
Név, Sportág
Arany
Kajak-kenu - Női - Négyes - K4 500m
Arany
Kajak-kenu - Női - Négyes - K4 500m
Arany
Kajak-kenu - Női - Négyes - K4 500m
Arany
Kajak-kenu - Női - Négyes - K4 500m
Arany
Kajak-kenu - Női - Egyes - K1 500m
Arany
Kajak-kenu - Női - Kettes - K2 500m
Arany
Kajak-kenu - Női - Kettes - K2 500m
Arany
Vívás - Férfi - Egyéni - Kard
Arany
Úszás - Női - Egyéni - 200m vegyes
Arany
Úszás - Női - Egyéni - 100m hát
Arany
Úszás - Női - Egyéni - 400m vegyes
Arany
Vívás - Női - Egyéni - Párbajtőr
Ezüst
Úszás - Férfi - Egyéni - 100m pillangó
Ezüst
Úszás - Női - Egyéni - 200m hát
Ezüst
Vívás - Férfi - Egyéni - Párbajtőr
Bronz
Vívás - Férfi - Csapat - Párbajtőr
Bronz
Vívás - Férfi - Csapat - Párbajtőr
Bronz
Vívás - Férfi - Csapat - Párbajtőr
Bronz
Vívás - Férfi - Csapat - Párbajtőr
Bronz
Atlétika - Női - Egyéni - Súlylökés
Bronz
Úszás - Női - Egyéni - 800m gyors
Bronz
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m pillangó
4.
Kajak-kenu - Férfi - Kettes - C2 1000m
4.
Kajak-kenu - Férfi - Kettes - C2 1000m
4.
Vízilabda - Női - Csapat
4.
Vízilabda - Női - Csapat
4.
Vízilabda - Női - Csapat
4.
Vízilabda - Női - Csapat
4.
4.
Vízilabda - Női - Csapat
4.
Vízilabda - Női - Csapat
4.
Vízilabda - Női - Csapat
4.
Vízilabda - Női - Csapat
4.
Vízilabda - Női - Csapat
4.
Vízilabda - Női - Csapat
4.
Vízilabda - Női - Csapat
4.
Kajak-kenu - Férfi - Kettes - K2 200m
4.
Kajak-kenu - Férfi - Kettes - K2 200m
4.
Úszás - Női - Egyéni - 400m gyors
5.
Vízilabda - Férfi - Csapat
5.
5.
Vízilabda - Férfi - Csapat
5.
Vízilabda - Férfi - Csapat
5.
Vízilabda - Férfi - Csapat
5.
Vízilabda - Férfi - Csapat
5.
Vízilabda - Férfi - Csapat
5.
Vízilabda - Férfi - Csapat
5.
Vízilabda - Férfi - Csapat
5.
Vízilabda - Férfi - Csapat
5.
Vízilabda - Férfi - Csapat
5.
Vízilabda - Férfi - Csapat
5.
Vízilabda - Férfi - Csapat
5.
Birkózás - Férfi - Egyéni - Kötöttfogás - 85kg
5.
Birkózás - Férfi - Egyéni - Kötöttfogás - 75kg
5.
Sportlövészet - Férfi - Egyéni - Légpuska (10m)
5.
Cselgáncs - Férfi - Egyéni - -73kg
6.
Úszás - Női - Csapat - 4x200m gyors
6.
Úszás - Női - Csapat - 4x200m gyors
6.
Úszás - Női - Csapat - 4x200m gyors
6.
Úszás - Női - Csapat - 4x200m gyors
6.
Úszás - Női - Csapat - 4x200m gyors
Magyar eredmények
  • 16. nap
  • 15. nap
  • 14. nap
  • 13. nap
  • 12. nap
  • 11. nap
  • 10. nap
  • 9. nap
  • 8. nap
  • 7. nap
  • 6. nap
  • 5. nap
  • 4. nap
  • 3. nap
  • 2. nap
  • 1. nap
Hely
Név, Sportág
24.
Kerékpár - Mountain Bike - Férfi - Egyéni - Döntő
109.
Atlétika - Férfi - Egyéni - Maraton - Döntő
87.
Atlétika - Férfi - Egyéni - Maraton - Döntő
Magyar események
Éremtáblázat
1.
USA
46
37
38
2.
GBR
27
23
17
3.
CHN
26
18
26
4.
RUS
19
18
19
5.
GER
17
10
15
6.
JPN
12
8
21
7.
FRA
10
18
14
8.
KOR
9
3
9
9.
ITA
8
12
8
10.
AUS
8
11
10
12.
HUN
8
3
4
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.