Programok
Dátum
augusztus
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
szeptember
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
október
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
november
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
december
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
január
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
február
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
március
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
április
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
május
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
június
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
július
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
augusztus
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
szeptember
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
október
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
november
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
december
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
január
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
február
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
március
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
április
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
május
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
június
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
július
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
augusztus
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
szeptember
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
október
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
november
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
december
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
január
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
február
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
március
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
április
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
május
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
június
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
július
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
augusztus
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
szeptember
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
október
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
november
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
december
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
január
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
február
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
március
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
április
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
május
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
június
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Magyar résztvevő
augusztus aug. 3. 18:00
Olympic Stadium - Engenhão
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 3. 20:00
Corinthians Arena - São Paulo
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 4. 00:00
Mineirão - Belo Horizonte
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 4. 18:00
Mané Garrincha Stadium - Brasília
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 4. 20:00
Olympic Stadium - Engenhão
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 4. 22:00
Fonte Nova Arena - Salvador
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 4. 23:00
Amazônia Arena - Manaus
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 5. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Egyéni - Rangsoroló
augusztus aug. 5. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Csapat - Rangsoroló
augusztus aug. 5. 18:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Rangsoroló
augusztus aug. 5. 18:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Csapat - Rangsoroló
augusztus aug. 6. 01:00
Maracanã
Nyitóünnepség
augusztus aug. 6. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Négyes - Négypárevezős - Selejtező
augusztus aug. 6. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Négyes - Négypárevezős - Selejtező
augusztus aug. 6. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Kormányos nélküli kettes - Selejtező
augusztus aug. 6. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Kettes - Kétpárevezős - Selejtező
augusztus aug. 6. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Kétpárevezős - Selejtező
augusztus aug. 6. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Négyes - Könnyűsúlyú kormányos nélküli négyes - Selejtező
augusztus aug. 6. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárevezős - Selejtező
augusztus aug. 6. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Egyes - Egypárevezős - Selejtező
augusztus aug. 6. 13:30
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Női - Egyéni - Légpuska (10m) - Selejtező
augusztus aug. 6. 13:30
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Légpisztoly (10m) - Selejtező
augusztus aug. 6. 13:30
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Női - Egyéni - Légpuska (10m) - Döntő
augusztus aug. 6. 13:30
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Légpisztoly (10m) - Döntő
augusztus aug. 6. 14:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Női - Egyéni - Selejtező
augusztus aug. 6. 14:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - Selejtező
augusztus aug. 6. 14:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 1. forduló
augusztus aug. 6. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Csapat - Nyolcaddöntő
augusztus aug. 6. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Párbajtőr - 1. forduló
augusztus aug. 6. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Párbajtőr - 2. forduló
augusztus aug. 6. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Párbajtőr - Nyolcaddöntő
augusztus aug. 6. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Párbajtőr - Negyeddöntő
augusztus aug. 6. 14:00
Maria Lenk Aquatics Centre
Vízilabda
Férfi - Csapat - SRB-HUN - Csoportkör
augusztus aug. 6. 14:30
Fort Copacabana
Kerékpár - Országúti
Férfi - Egyéni - Mezőnyverseny - Döntő
augusztus aug. 6. 14:30
Future Arena
Kézilabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 6. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Selejtező
augusztus aug. 6. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Negyeddöntő
augusztus aug. 6. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -60kg - Selejtező
augusztus aug. 6. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -60kg - Negyeddöntő
augusztus aug. 6. 15:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 6. 15:00
Olympic Equestrian Centre
Lovaglás - Lovastusa
Vegyes - Egyéni - Díjlovaglás - Döntő - 1. nap
augusztus aug. 6. 15:00
Olympic Equestrian Centre
Lovaglás - Lovastusa
Vegyes - Csapat - Díjlovaglás - Döntő - 1. nap
augusztus aug. 6. 15:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 6. 15:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 6. 15:30
Rio Olympic Arena
Torna
Férfi - Egyéni - Selejtező
augusztus aug. 6. 15:30
Rio Olympic Arena
Torna
Férfi - Csapat - Selejtező
augusztus aug. 6. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Férfi - Egyéni - 1. forduló
augusztus aug. 6. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Női - Egyéni - 1. forduló
augusztus aug. 6. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Férfi - Páros - 1. forduló
augusztus aug. 6. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Női - Páros - 1. forduló
augusztus aug. 6. 16:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 6. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Papírsúly (49kg) - Selejtező
augusztus aug. 6. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Könnyűsúly (60kg) - Selejtező
augusztus aug. 6. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Félnehézsúly (81kg) - Selejtező
augusztus aug. 6. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Nehézsúly (91kg) - Selejtező
augusztus aug. 6. 16:00
Deodoro Stadium
Rögbi
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 6. 17:00
Youth Arena
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 6. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 400m vegyes - Előfutam
augusztus aug. 6. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 100m pillangó - Előfutam
augusztus aug. 6. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 400m gyors - Előfutam
augusztus aug. 6. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 400m vegyes - Előfutam
augusztus aug. 6. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m mell - Előfutam
augusztus aug. 6. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Csapat - 4x100m gyors - Előfutam
augusztus aug. 6. 19:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Csapat - Negyeddöntő
augusztus aug. 6. 19:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Csapat - Elődöntő
augusztus aug. 6. 19:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Csapat - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 6. 19:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Csapat - Döntő
augusztus aug. 6. 19:15
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 6. 19:30
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 1. forduló
augusztus aug. 6. 19:30
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 1. forduló
augusztus aug. 6. 19:30
Rio Olympic Arena
Torna
Férfi - Egyéni - Selejtező
augusztus aug. 6. 19:30
Rio Olympic Arena
Torna
Férfi - Csapat - Selejtező
augusztus aug. 6. 19:40
Future Arena
Kézilabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 6. 20:00
Corinthians Arena - São Paulo
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 6. 20:00
Maracanãzinho
Röplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 6. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Vigaszág
augusztus aug. 6. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Elődöntő
augusztus aug. 6. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -60kg - Vigaszág
augusztus aug. 6. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -60kg - Elődöntő
augusztus aug. 6. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 6. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -60kg - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 6. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Döntő
augusztus aug. 6. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -60kg - Döntő
augusztus aug. 6. 20:30
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 6. 20:30
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 6. 21:00
Deodoro Stadium
Rögbi
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 6. 21:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Párbajtőr - Elődöntő
augusztus aug. 6. 21:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Párbajtőr - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 6. 21:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Párbajtőr - Döntő
augusztus aug. 6. 22:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 6. 22:00
Mineirão - Belo Horizonte
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 6. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Papírsúly (49kg) - Selejtező
augusztus aug. 6. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Könnyűsúly (60kg) - Selejtező
augusztus aug. 6. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Félnehézsúly (81kg) - Selejtező
augusztus aug. 6. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Nehézsúly (91kg) - Selejtező
augusztus aug. 6. 22:30
Youth Arena
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 6. 23:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 6. 23:30
Rio Olympic Arena
Torna
Férfi - Egyéni - Selejtező
augusztus aug. 6. 23:30
Rio Olympic Arena
Torna
Férfi - Csapat - Selejtező
augusztus aug. 7. 00:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 1. forduló
augusztus aug. 7. 00:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 2. forduló
augusztus aug. 7. 00:00
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 00:00
Olympic Stadium - Engenhão
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 00:00
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Női - Egyéni - 48kg - Döntő - A. csoport
augusztus aug. 7. 00:30
Maria Lenk Aquatics Centre
Vízilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 00:50
Future Arena
Kézilabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 01:30
Maracanãzinho
Röplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 02:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 7. 02:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 7. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 400m vegyes - Döntő
augusztus aug. 7. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 100m pillangó - Elődöntő
augusztus aug. 7. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 400m gyors - Döntő
augusztus aug. 7. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 400m vegyes - Döntő
augusztus aug. 7. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m mell - Elődöntő
augusztus aug. 7. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Csapat - 4x100m gyors - Döntő
augusztus aug. 7. 03:30
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Kormányos nélküli kettes - Vigaszág
augusztus aug. 7. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Kettes - Kétpárevezős - Vigaszág
augusztus aug. 7. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Kétpárevezős - Vigaszág
augusztus aug. 7. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Négyes - Könnyűsúlyú kormányos nélküli négyes - Vigaszág
augusztus aug. 7. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - Selejtező
augusztus aug. 7. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - Selejtező
augusztus aug. 7. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Kettes - Kormányos nélküli kettes - Selejtező
augusztus aug. 7. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Négyes - Kormányos nélküli négyes - Selejtező
augusztus aug. 7. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárevezős - Vigaszág
augusztus aug. 7. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Egyes - Egypárevezős - Vigaszág
augusztus aug. 7. 14:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 2. forduló
augusztus aug. 7. 14:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 2. forduló
augusztus aug. 7. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Csapat - Nyolcaddöntő
augusztus aug. 7. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Női - Egyéni - Légpisztoly (10m) - Selejtező
augusztus aug. 7. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Női - Egyéni - Trap - Selejtező
augusztus aug. 7. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Trap - Selejtező
augusztus aug. 7. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Női - Egyéni - Trap - Döntő
augusztus aug. 7. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Női - Egyéni - Légpisztoly (10m) - Döntő
augusztus aug. 7. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Tőr - 1. forduló
augusztus aug. 7. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Tőr - 2. forduló
augusztus aug. 7. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Tőr - Nyolcaddöntő
augusztus aug. 7. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Tőr - Negyeddöntő
augusztus aug. 7. 14:30
Future Arena
Kézilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 14:30
Maracanãzinho
Röplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 14:45
Rio Olympic Arena
Torna
Női - Egyéni - Selejtező
augusztus aug. 7. 14:45
Rio Olympic Arena
Torna
Férfi - Csapat - Selejtező
augusztus aug. 7. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Selejtező
augusztus aug. 7. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Negyeddöntő
augusztus aug. 7. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -66kg - Selejtező
augusztus aug. 7. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -66kg - Negyeddöntő
augusztus aug. 7. 15:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 15:00
Olympic Equestrian Centre
Lovaglás - Lovastusa
Vegyes - Egyéni - Díjlovaglás - Döntő - 2. nap
augusztus aug. 7. 15:00
Olympic Equestrian Centre
Lovaglás - Lovastusa
Vegyes - Csapat - Díjlovaglás - Döntő - 2. nap
augusztus aug. 7. 15:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 7. 15:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 7. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Férfi - Egyéni - 1. forduló
augusztus aug. 7. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Női - Egyéni - 1. forduló
augusztus aug. 7. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Férfi - Páros - 1. forduló
augusztus aug. 7. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Női - Páros - 1. forduló
augusztus aug. 7. 16:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Könnyűsúly (60kg) - Selejtező
augusztus aug. 7. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Váltósúly (69kg) - Selejtező
augusztus aug. 7. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Félnehézsúly (81kg) - Selejtező
augusztus aug. 7. 16:00
Deodoro Stadium
Rögbi
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 17:00
Youth Arena
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 17:15
Fort Copacabana
Kerékpár - Országúti
Női - Egyéni - Mezőnyverseny - Döntő
augusztus aug. 7. 17:15
Fort Copacabana
Kerékpár - Országúti
Női - Egyéni - Egyenkénti indítású időfutam - Döntő
augusztus aug. 7. 17:15
Fort Copacabana
Férfi - Egyéni - Egyenkénti indítású időfutam - Döntő
augusztus aug. 7. 17:30
Whitewater Stadium
Kajak-kenu szlalom
Férfi - Egyes - C1 - Előfutam
augusztus aug. 7. 17:30
Whitewater Stadium
Kajak-kenu szlalom
Férfi - Egyes - K1 - Előfutam
augusztus aug. 7. 18:00
Fonte Nova Arena - Salvador
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 100m hát - Előfutam
augusztus aug. 7. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m gyors - Előfutam
augusztus aug. 7. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 100m mell - Előfutam
augusztus aug. 7. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m hát - Előfutam
augusztus aug. 7. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 400m gyors - Előfutam
augusztus aug. 7. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Csapat - 4x100m gyors - Előfutam
augusztus aug. 7. 18:30
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 2. forduló
augusztus aug. 7. 18:30
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 2. forduló
augusztus aug. 7. 19:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Csapat - Negyeddöntő
augusztus aug. 7. 19:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Csapat - Elődöntő
augusztus aug. 7. 19:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Csapat - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 7. 19:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Csapat - Döntő
augusztus aug. 7. 19:15
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 19:30
Rio Olympic Arena
Torna
Női - Egyéni - Selejtező
augusztus aug. 7. 19:30
Rio Olympic Arena
Torna
Férfi - Csapat - Selejtező
augusztus aug. 7. 19:40
Future Arena
Kézilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 20:00
Olympic Stadium - Engenhão
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 20:00
Maracanãzinho
Röplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Vigaszág
augusztus aug. 7. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Elődöntő
augusztus aug. 7. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -66kg - Vigaszág
augusztus aug. 7. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -66kg - Elődöntő
augusztus aug. 7. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 7. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -66kg - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 7. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Döntő
augusztus aug. 7. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -66kg - Döntő
augusztus aug. 7. 20:30
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 7. 20:30
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 7. 20:30
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Női - Egyéni - 53kg - Döntő - A. csoport
augusztus aug. 7. 21:00
Maria Lenk Aquatics Centre
Műugrás
Női - Páros - Szinkron műugrás (3m) - Döntő
augusztus aug. 7. 21:00
Deodoro Stadium
Rögbi
Női - Csapat - Helyosztó - 9.-12. hely
augusztus aug. 7. 21:00
Deodoro Stadium
Rögbi
Női - Csapat - Negyeddöntő
augusztus aug. 7. 21:00
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Tőr - Elődöntő
augusztus aug. 7. 21:00
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Tőr - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 7. 21:00
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Tőr - Döntő
augusztus aug. 7. 22:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Könnyűsúly (60kg) - Selejtező
augusztus aug. 7. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Váltósúly (69kg) - Selejtező
augusztus aug. 7. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Félnehézsúly (81kg) - Selejtező
augusztus aug. 7. 22:30
Youth Arena
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 22:30
Rio Olympic Arena
Torna
Női - Egyéni - Selejtező
augusztus aug. 7. 22:30
Rio Olympic Arena
Torna
Férfi - Csapat - Selejtező
augusztus aug. 7. 23:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 3. forduló
augusztus aug. 7. 23:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 3. forduló
augusztus aug. 7. 23:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 7. 23:00
Amazônia Arena - Manaus
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 00:00
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 00:00
Mané Garrincha Stadium - Brasília
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 00:00
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Férfi - Egyéni - 56kg - Döntő - B. csoport
augusztus aug. 8. 00:00
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Női - Egyéni - 53kg - Döntő - B. csoport
augusztus aug. 8. 00:00
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Férfi - Egyéni - 56kg - Döntő - A. csoport
augusztus aug. 8. 00:50
Future Arena
Kézilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 01:30
Maracanãzinho
Röplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 01:30
Rio Olympic Arena
Torna
Női - Egyéni - Selejtező
augusztus aug. 8. 01:30
Rio Olympic Arena
Torna
Férfi - Csapat - Selejtező
augusztus aug. 8. 02:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 8. 02:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 8. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 100m pillangó - Döntő
augusztus aug. 8. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m gyors - Elődöntő
augusztus aug. 8. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 100m mell - Elődöntő
augusztus aug. 8. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m mell - Döntő
augusztus aug. 8. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 400m gyors - Döntő
augusztus aug. 8. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m hát - Elődöntő
augusztus aug. 8. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 100m hát - Elődöntő
augusztus aug. 8. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Csapat - 4x100m gyors - Döntő
augusztus aug. 8. 03:30
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Négyes - Négypárevezős - Vigaszág
augusztus aug. 8. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Négyes - Négypárevezős - Vigaszág
augusztus aug. 8. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - Vigaszág
augusztus aug. 8. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - Vigaszág
augusztus aug. 8. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Kettes - Kormányos nélküli kettes - Vigaszág
augusztus aug. 8. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Négyes - Kormányos nélküli négyes - Vigaszág
augusztus aug. 8. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Nyolcas - Nyolcas - Selejtező
augusztus aug. 8. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárevezős - Elődöntő
augusztus aug. 8. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Egyes - Egypárevezős - Elődöntő
augusztus aug. 8. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Nyolcas - Nyolcas - Selejtező
augusztus aug. 8. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 1. kör
augusztus aug. 8. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Selejtező - 1. kör
augusztus aug. 8. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 2. kör
augusztus aug. 8. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Selejtező - 2. kör
augusztus aug. 8. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Légpuska (10m) - Selejtező
augusztus aug. 8. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Trap - Selejtező
augusztus aug. 8. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Trap - Döntő
augusztus aug. 8. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Légpuska (10m) - Döntő
augusztus aug. 8. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Kard - 1. forduló
augusztus aug. 8. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Kard - 2. forduló
augusztus aug. 8. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Kard - Nyolcaddöntő
augusztus aug. 8. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Kard - Negyeddöntő
augusztus aug. 8. 14:30
Future Arena
Kézilabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 14:30
Maracanãzinho
Röplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 15:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 3. forduló
augusztus aug. 8. 15:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 3. forduló
augusztus aug. 8. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Selejtező
augusztus aug. 8. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Negyeddöntő
augusztus aug. 8. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -73kg - Selejtező
augusztus aug. 8. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -73kg - Negyeddöntő
augusztus aug. 8. 15:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 15:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 15:00
Olympic Equestrian Centre
Lovaglás - Lovastusa
Vegyes - Egyéni - Tereplovaglás - Döntő
augusztus aug. 8. 15:00
Olympic Equestrian Centre
Lovaglás - Lovastusa
Vegyes - Csapat - Tereplovaglás - Döntő
augusztus aug. 8. 15:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 8. 15:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 8. 15:00
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Férfi - Egyéni - 62kg - Döntő - B. csoport
augusztus aug. 8. 15:00
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Női - Egyéni - 58kg - Döntő - B. csoport
augusztus aug. 8. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Férfi - Egyéni - 2. forduló
augusztus aug. 8. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Női - Egyéni - 2. forduló
augusztus aug. 8. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Férfi - Páros - 2. forduló
augusztus aug. 8. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Női - Páros - 2. forduló
augusztus aug. 8. 16:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 16:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Papírsúly (49kg) - Selejtező
augusztus aug. 8. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Váltósúly (69kg) - Selejtező
augusztus aug. 8. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Középsúly (75kg) - Selejtező
augusztus aug. 8. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Nehézsúly (91kg) - Selejtező
augusztus aug. 8. 17:00
Youth Arena
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 17:30
Whitewater Stadium
Kajak-kenu szlalom
Férfi - Kettes - C2 - Előfutam
augusztus aug. 8. 17:30
Whitewater Stadium
Kajak-kenu szlalom
Női - Egyes - K1 - Előfutam
augusztus aug. 8. 17:30
Deodoro Stadium
Rögbi
Női - Csapat - Helyosztó - 11.-12. hely
augusztus aug. 8. 17:30
Deodoro Stadium
Rögbi
Női - Csapat - Helyosztó - 9.-10. hely
augusztus aug. 8. 17:30
Deodoro Stadium
Rögbi
Női - Csapat - Helyosztó - 5.-8. hely
augusztus aug. 8. 17:30
Deodoro Stadium
Rögbi
Női - Csapat - Elődöntő
augusztus aug. 8. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 200m gyors - Előfutam
augusztus aug. 8. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Előfutam
augusztus aug. 8. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 200m vegyes - Előfutam
augusztus aug. 8. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - RS:X (Szörf) - Döntő - 1. nap
augusztus aug. 8. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Női - Egyéni - RS:X (Szörf) - Döntő - 1. nap
augusztus aug. 8. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - Laser - Döntő - 1. nap
augusztus aug. 8. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Női - Egyéni - Laser Radial  - Döntő - 1. nap
augusztus aug. 8. 18:00
Maria Lenk Aquatics Centre
Vízilabda
Férfi - Csapat - HUN-AUS - Csoportkör
augusztus aug. 8. 19:15
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 19:40
Future Arena
Kézilabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 1. kör
augusztus aug. 8. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Selejtező - 1. kör
augusztus aug. 8. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 2. kör
augusztus aug. 8. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Selejtező - 2. kör
augusztus aug. 8. 20:00
Maracanãzinho
Röplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Vigaszág
augusztus aug. 8. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Elődöntő
augusztus aug. 8. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -73kg - Vigaszág
augusztus aug. 8. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -73kg - Elődöntő
augusztus aug. 8. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 8. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -73kg - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 8. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Döntő
augusztus aug. 8. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -73kg - Döntő
augusztus aug. 8. 20:30
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 8. 20:30
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 8. 20:30
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Női - Egyéni - 58kg - Döntő - A. csoport
augusztus aug. 8. 21:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 4. forduló
augusztus aug. 8. 21:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 4. forduló
augusztus aug. 8. 21:00
Maria Lenk Aquatics Centre
Műugrás
Férfi - Páros - Szinktron toronyugrás (10m) - Döntő
augusztus aug. 8. 21:00
Rio Olympic Arena
Torna
Férfi - Csapat - Döntő
augusztus aug. 8. 21:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Kard - Elődöntő
augusztus aug. 8. 21:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Kard - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 8. 21:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Kard - Döntő
augusztus aug. 8. 22:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Váltósúly (69kg) - Selejtező
augusztus aug. 8. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Középsúly (75kg) - Selejtező
augusztus aug. 8. 22:30
Youth Arena
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 8. 22:30
Deodoro Stadium
Rögbi
Női - Csapat - Helyosztó - 7.-8. hely
augusztus aug. 8. 22:30
Deodoro Stadium
Rögbi
Női - Csapat - Helyosztó - 5.-6. hely
augusztus aug. 8. 22:30
Deodoro Stadium
Rögbi
Női - Csapat - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 8. 22:30
Deodoro Stadium
Rögbi
Női - Csapat - Döntő
augusztus aug. 8. 23:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 00:00
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 00:00
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Férfi - Egyéni - 62kg - Döntő - A. csoport
augusztus aug. 9. 00:30
Maria Lenk Aquatics Centre
Vízilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 00:50
Future Arena
Kézilabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 01:30
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 4. forduló
augusztus aug. 9. 01:30
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 4. forduló
augusztus aug. 9. 01:30
Maracanãzinho
Röplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 02:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 9. 02:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 9. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 200m gyors - Elődöntő
augusztus aug. 9. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m gyors - Döntő
augusztus aug. 9. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 100m hát - Döntő
augusztus aug. 9. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m hát - Döntő
augusztus aug. 9. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 100m mell - Döntő
augusztus aug. 9. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő
augusztus aug. 9. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 200m vegyes - Elődöntő
augusztus aug. 9. 03:30
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Kormányos nélküli kettes - Elődöntő
augusztus aug. 9. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Kettes - Kétpárevezős - Elődöntő
augusztus aug. 9. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Kétpárevezős - Elődöntő
augusztus aug. 9. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Négyes - Könnyűsúlyú kormányos nélküli négyes - Elődöntő
augusztus aug. 9. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - Elődöntő
augusztus aug. 9. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - Elődöntő
augusztus aug. 9. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárevezős - Negyeddöntő
augusztus aug. 9. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Egyes - Egypárevezős - Negyeddöntő
augusztus aug. 9. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 1. kör
augusztus aug. 9. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Selejtező - 1. kör
augusztus aug. 9. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 2. kör
augusztus aug. 9. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Selejtező - 2. kör
augusztus aug. 9. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Női - Egyéni - Sportpisztoly (25m) - Selejtező
augusztus aug. 9. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Női - Egyéni - Sportpisztoly (25m) - Döntő
augusztus aug. 9. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Párbajtőr - 1. forduló
augusztus aug. 9. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Párbajtőr - 2. forduló
augusztus aug. 9. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Párbajtőr - Nyolcaddöntő
augusztus aug. 9. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Párbajtőr - Negyeddöntő
augusztus aug. 9. 14:00
Maria Lenk Aquatics Centre
Vízilabda
Női - Csapat - CHN-HUN - Csoportkör
augusztus aug. 9. 14:30
Future Arena
Kézilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 14:30
Maracanãzinho
Röplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 15:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Női - Egyéni - Negyeddöntő
augusztus aug. 9. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Selejtező
augusztus aug. 9. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Negyeddöntő
augusztus aug. 9. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Selejtező
augusztus aug. 9. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Negyeddöntő
augusztus aug. 9. 15:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 15:00
Olympic Equestrian Centre
Lovaglás - Lovastusa
Vegyes - Csapat - Díjugratás - Döntő
augusztus aug. 9. 15:00
Olympic Equestrian Centre
Lovaglás - Lovastusa
Vegyes - Egyéni - Díjugratás - Döntő
augusztus aug. 9. 15:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 9. 15:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 9. 15:00
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Férfi - Egyéni - 69kg - Döntő - B. csoport
augusztus aug. 9. 15:00
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Női - Egyéni - 63kg - Döntő - B. csoport
augusztus aug. 9. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Férfi - Egyéni - 2. forduló
augusztus aug. 9. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Női - Egyéni - 3. forduló
augusztus aug. 9. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Férfi - Páros - Negyeddöntő
augusztus aug. 9. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Női - Páros - 2. forduló
augusztus aug. 9. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Női - Páros - Negyeddöntő
augusztus aug. 9. 16:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Könnyűsúly (60kg) - Selejtező
augusztus aug. 9. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Középsúly (75kg) - Selejtező
augusztus aug. 9. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Szupernehézsúly (91+kg) - Selejtező
augusztus aug. 9. 16:00
Deodoro Stadium
Rögbi
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 17:15
Youth Arena
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m gyors - Előfutam
augusztus aug. 9. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 200m pillangó - Előfutam
augusztus aug. 9. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m mell - Előfutam
augusztus aug. 9. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Csapat - 4x200m gyors - Előfutam
augusztus aug. 9. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - RS:X (Szörf) - Döntő - 2. nap
augusztus aug. 9. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Női - Egyéni - RS:X (Szörf) - Döntő - 2. nap
augusztus aug. 9. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - Laser - Döntő - 2. nap
augusztus aug. 9. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Női - Egyéni - Laser Radial  - Döntő - 2. nap
augusztus aug. 9. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - Finn - Döntő - 1. nap
augusztus aug. 9. 18:30
Whitewater Stadium
Kajak-kenu szlalom
Férfi - Egyes - C1 - Elődöntő
augusztus aug. 9. 18:30
Whitewater Stadium
Kajak-kenu szlalom
Férfi - Egyes - C1 - Döntő
augusztus aug. 9. 19:15
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 19:40
Future Arena
Kézilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 1. kör
augusztus aug. 9. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Selejtező - 1. kör
augusztus aug. 9. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 2. kör
augusztus aug. 9. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Selejtező - 2. kör
augusztus aug. 9. 20:00
Maracanãzinho
Röplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Vigaszág
augusztus aug. 9. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Elődöntő
augusztus aug. 9. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Vigaszág
augusztus aug. 9. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Elődöntő
augusztus aug. 9. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 9. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 9. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Döntő
augusztus aug. 9. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Döntő
augusztus aug. 9. 20:30
Youth Arena
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 20:30
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 9. 20:30
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 9. 20:30
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Női - Egyéni - 63kg - Döntő - A. csoport
augusztus aug. 9. 21:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - Negyeddöntő
augusztus aug. 9. 21:00
Mané Garrincha Stadium - Brasília
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 21:00
Fonte Nova Arena - Salvador
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 21:00
Maria Lenk Aquatics Centre
Műugrás
Női - Páros - Szinktron toronyugrás (10m) - Döntő
augusztus aug. 9. 21:00
Deodoro Stadium
Rögbi
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 21:00
Rio Olympic Arena
Torna
Női - Csapat - Döntő
augusztus aug. 9. 21:00
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Párbajtőr - Elődöntő
augusztus aug. 9. 21:00
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Párbajtőr - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 9. 21:00
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Párbajtőr - Döntő
augusztus aug. 9. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Könnyűsúly (60kg) - Selejtező
augusztus aug. 9. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Középsúly (75kg) - Selejtező
augusztus aug. 9. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Szupernehézsúly (91+kg) - Selejtező
augusztus aug. 9. 23:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 9. 23:00
Amazônia Arena - Manaus
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 00:00
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 00:00
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Férfi - Egyéni - 69kg - Döntő - A. csoport
augusztus aug. 10. 00:50
Future Arena
Kézilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 01:30
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - Negyeddöntő
augusztus aug. 10. 01:30
Maracanãzinho
Röplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 02:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 10. 02:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 10. 03:00
Mané Garrincha Stadium - Brasília
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m gyors - Elődöntő
augusztus aug. 10. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 200m gyors - Döntő
augusztus aug. 10. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Döntő
augusztus aug. 10. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő
augusztus aug. 10. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m mell - Elődöntő
augusztus aug. 10. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 200m vegyes - Döntő
augusztus aug. 10. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Csapat - 4x200m gyors - Döntő
augusztus aug. 10. 03:30
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Kettes - Kormányos nélküli kettes - Elődöntő
augusztus aug. 10. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - Elődöntő
augusztus aug. 10. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - Elődöntő
augusztus aug. 10. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Négyes - Kormányos nélküli négyes - Elődöntő
augusztus aug. 10. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Nyolcas - Nyolcas - Vigaszág
augusztus aug. 10. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Nyolcas - Nyolcas - Vigaszág
augusztus aug. 10. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Négyes - Négypárevezős - Döntő
augusztus aug. 10. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Négyes - Négypárevezős - B döntő
augusztus aug. 10. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Négyes - Négypárevezős - Döntő
augusztus aug. 10. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Egyes - Egypárevezős - Elődöntő
augusztus aug. 10. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - D döntő
augusztus aug. 10. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - D döntő
augusztus aug. 10. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - C döntő
augusztus aug. 10. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - C döntő
augusztus aug. 10. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Kettes - Kormányos nélküli kettes - C döntő
augusztus aug. 10. 13:30
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - 1. forduló
augusztus aug. 10. 13:30
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - 2. forduló
augusztus aug. 10. 13:30
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - Nyolcaddöntő
augusztus aug. 10. 13:30
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - Negyeddöntő
augusztus aug. 10. 13:30
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - 1. forduló
augusztus aug. 10. 13:30
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - 2. forduló
augusztus aug. 10. 13:30
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - Nyolcaddöntő
augusztus aug. 10. 13:30
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - Negyeddöntő
augusztus aug. 10. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 1. kör
augusztus aug. 10. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Selejtező - 1. kör
augusztus aug. 10. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 2. kör
augusztus aug. 10. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Selejtező - 2. kör
augusztus aug. 10. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Dupla trap - Selejtező
augusztus aug. 10. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Szabadpisztoly (50m) - Selejtező
augusztus aug. 10. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Dupla trap - Döntő
augusztus aug. 10. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Szabadpisztoly (50m) - Döntő
augusztus aug. 10. 14:00
Maria Lenk Aquatics Centre
Vízilabda
Férfi - Csapat - GRE-HUN - Csoportkör
augusztus aug. 10. 14:30
Future Arena
Kézilabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 14:30
Maracanãzinho
Röplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 15:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Női - Egyéni - Elődöntő
augusztus aug. 10. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -70kg - Selejtező
augusztus aug. 10. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -70kg - Negyeddöntő
augusztus aug. 10. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -90kg - Selejtező
augusztus aug. 10. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -90kg - Negyeddöntő
augusztus aug. 10. 15:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 15:00
Olympic Equestrian Centre
Lovaglás - Díjlovaglás
Vegyes - Csapat - Selejtező - 1. nap
augusztus aug. 10. 15:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 10. 15:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 10. 15:00
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Férfi - Egyéni - 77kg - Döntő - B. csoport
augusztus aug. 10. 15:00
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Női - Egyéni - 69kg - Döntő - B. csoport
augusztus aug. 10. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Férfi - Egyéni - 3. forduló
augusztus aug. 10. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Női - Egyéni - Negyeddöntő
augusztus aug. 10. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Férfi - Páros - Elődöntő
augusztus aug. 10. 15:45
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Női - Páros - Negyeddöntő
augusztus aug. 10. 16:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Papírsúly (49kg) - Negyeddöntő
augusztus aug. 10. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Harmatsúly (56kg) - Selejtező
augusztus aug. 10. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Kisváltósúly (64kg) - Selejtező
augusztus aug. 10. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Félnehézsúly (81kg) - Selejtező
augusztus aug. 10. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Nehézsúly (91kg) - Negyeddöntő
augusztus aug. 10. 16:00
Deodoro Stadium
Rögbi
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 16:00
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Vegyes - Páros - 1. forduló
augusztus aug. 10. 17:15
Youth Arena
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 18:00
Mané Garrincha Stadium - Brasília
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 18:00
Mineirão - Belo Horizonte
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 100m gyors - Előfutam
augusztus aug. 10. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m hát - Előfutam
augusztus aug. 10. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 200m mell - Előfutam
augusztus aug. 10. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m vegyes - Előfutam
augusztus aug. 10. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Csapat - 4x200m gyors - Előfutam
augusztus aug. 10. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - Laser - Döntő - 3. nap
augusztus aug. 10. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Női - Egyéni - Laser Radial  - Döntő - 3. nap
augusztus aug. 10. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - Finn - Döntő - 2. nap
augusztus aug. 10. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Férfi - Páros - 470 - Döntő - 1. nap
augusztus aug. 10. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Női - Páros - 470 - Döntő - 1. nap
augusztus aug. 10. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Vegyes - Páros - Nacra 17 - Döntő - 1. nap
augusztus aug. 10. 18:30
Whitewater Stadium
Kajak-kenu szlalom
Férfi - Egyes - K1 - Elődöntő
augusztus aug. 10. 18:30
Whitewater Stadium
Kajak-kenu szlalom
Férfi - Egyes - K1 - Döntő
augusztus aug. 10. 19:15
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 19:40
Future Arena
Kézilabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 1. kör
augusztus aug. 10. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Selejtező - 1. kör
augusztus aug. 10. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 2. kör
augusztus aug. 10. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Selejtező - 2. kör
augusztus aug. 10. 20:00
Maracanãzinho
Röplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -70kg - Vigaszág
augusztus aug. 10. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -70kg - Elődöntő
augusztus aug. 10. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -90kg - Vigaszág
augusztus aug. 10. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -90kg - Elődöntő
augusztus aug. 10. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -70kg - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 10. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -90kg - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 10. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -70kg - Döntő
augusztus aug. 10. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -90kg - Döntő
augusztus aug. 10. 20:30
Youth Arena
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 20:30
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 10. 20:30
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 10. 20:30
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Női - Egyéni - 69kg - Döntő - A. csoport
augusztus aug. 10. 21:00
Maria Lenk Aquatics Centre
Műugrás
Férfi - Páros - Szinkron műugrás (3m) - Döntő
augusztus aug. 10. 21:00
Deodoro Stadium
Rögbi
Férfi - Csapat - Helyosztó - 9.-12. hely
augusztus aug. 10. 21:00
Deodoro Stadium
Rögbi
Férfi - Csapat - Negyeddöntő
augusztus aug. 10. 21:00
Rio Olympic Arena
Torna
Férfi - Egyéni - Összetett - Döntő
augusztus aug. 10. 22:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 22:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Papírsúly (49kg) - Negyeddöntő
augusztus aug. 10. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Harmatsúly (56kg) - Selejtező
augusztus aug. 10. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Kisváltósúly (64kg) - Selejtező
augusztus aug. 10. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Félnehézsúly (81kg) - Selejtező
augusztus aug. 10. 22:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Nehézsúly (91kg) - Negyeddöntő
augusztus aug. 10. 22:30
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - Elődöntő
augusztus aug. 10. 22:30
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - Elődöntő
augusztus aug. 10. 22:30
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 10. 22:30
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 10. 22:30
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - Döntő
augusztus aug. 10. 22:30
Carioca Arena 3
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - Döntő
augusztus aug. 10. 23:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 10. 23:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 00:00
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 00:00
Fonte Nova Arena - Salvador
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 00:00
Corinthians Arena - São Paulo
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 00:00
Riocentro - Pavilion 2
Súlyemelés
Férfi - Egyéni - 77kg - Döntő - A. csoport
augusztus aug. 11. 00:30
Maria Lenk Aquatics Centre
Vízilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 00:50
Future Arena
Kézilabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 01:30
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Női - Egyéni - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 11. 01:30
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Női - Egyéni - Döntő
augusztus aug. 11. 01:30
Maracanãzinho
Röplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 02:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 11. 02:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 11. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m mell - Döntő
augusztus aug. 11. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 100m gyors - Elődöntő
augusztus aug. 11. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m hát - Elődöntő
augusztus aug. 11. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 200m pillangó - Döntő
augusztus aug. 11. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m gyors - Döntő
augusztus aug. 11. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 200m mell - Elődöntő
augusztus aug. 11. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m vegyes - Elődöntő
augusztus aug. 11. 03:00
Olympic Aquatics Stadium
augusztus aug. 11. 03:30
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 12:30
Olympic Golf Course
Golf
Férfi - Egyéni - Selejtező
augusztus aug. 11. 13:00
Riocentro - Pavilion 4
Tollaslabda
Férfi - Egyéni - Csoportkör
augusztus aug. 11. 13:00
Riocentro - Pavilion 4
Tollaslabda
Női - Egyéni - Csoportkör
augusztus aug. 11. 13:00
Riocentro - Pavilion 4
Tollaslabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 11. 13:00
Riocentro - Pavilion 4
Tollaslabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 11. 13:00
Riocentro - Pavilion 4
Tollaslabda
Vegyes - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 11. 13:00
Riocentro - Pavilion 4
Tollaslabda
Női - Egyéni - PUSARLA V. (IND) - SÁROSI L. (HUN) - Csoportkör
augusztus aug. 11. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Kormányos nélküli kettes - B döntő
augusztus aug. 11. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Kettes - Kétpárevezős - B döntő
augusztus aug. 11. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Kétpárevezős - B döntő
augusztus aug. 11. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Négyes - Könnyűsúlyú kormányos nélküli négyes - B döntő
augusztus aug. 11. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Egyes - Egypárevezős - Elődöntő
augusztus aug. 11. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Kormányos nélküli kettes - Döntő
augusztus aug. 11. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Női - Kettes - Kétpárevezős - Döntő
augusztus aug. 11. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Kettes - Kétpárevezős - Döntő
augusztus aug. 11. 13:30
Lagoa Stadium
Evezés
Férfi - Négyes - Könnyűsúlyú kormányos nélküli négyes - Döntő
augusztus aug. 11. 14:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Nyolcaddöntő
augusztus aug. 11. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Női - Egyéni - Sportpuska, összetett - Selejtező
augusztus aug. 11. 14:00
Olympic Shooting Centre
Sportlövészet
Női - Egyéni - Sportpuska, összetett - Döntő
augusztus aug. 11. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Csapat - Párbajtőr - Nyolcaddöntő
augusztus aug. 11. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Csapat - Párbajtőr - Negyeddöntő
augusztus aug. 11. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Csapat - Párbajtőr - Helyosztó - 5.-8. hely
augusztus aug. 11. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Csapat - Párbajtőr - Elődöntő
augusztus aug. 11. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Csapat - Párbajtőr - Helyosztó - 5.-6. hely
augusztus aug. 11. 14:00
Carioca Arena 3
Vívás
Női - Csapat - Párbajtőr - Helyosztó - 7.-8. hely
augusztus aug. 11. 14:00
Maria Lenk Aquatics Centre
Vízilabda
Női - Csapat - ESP-HUN - Csoportkör
augusztus aug. 11. 14:30
Future Arena
Kézilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 14:30
Maracanãzinho
Röplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 15:00
Riocentro - Pavilion 3
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - Elődöntő
augusztus aug. 11. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -78kg - Selejtező
augusztus aug. 11. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -78kg - Negyeddöntő
augusztus aug. 11. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -100kg - Selejtező
augusztus aug. 11. 15:00
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -100kg - Negyeddöntő
augusztus aug. 11. 15:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 15:00
Olympic Equestrian Centre
Lovaglás - Díjlovaglás
Vegyes - Csapat - Selejtező - 2. nap
augusztus aug. 11. 15:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 11. 15:00
Beach Volleyball Arena
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
augusztus aug. 11. 16:00
Olympic Hockey Centre
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Harmatsúly (56kg) - Selejtező
augusztus aug. 11. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Kisváltósúly (64kg) - Selejtező
augusztus aug. 11. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Váltósúly (69kg) - Selejtező
augusztus aug. 11. 16:00
Riocentro - Pavilion 6
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - Félnehézsúly (81kg) - Selejtező
augusztus aug. 11. 17:00
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Férfi - Egyéni - Negyeddöntő
augusztus aug. 11. 17:00
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Női - Páros - Elődöntő
augusztus aug. 11. 17:00
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Vegyes - Páros - Negyeddöntő
augusztus aug. 11. 17:00
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Női - Egyéni - Elődöntő
augusztus aug. 11. 17:00
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Férfi - Páros - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 11. 17:00
Olympic Tennis Centre
Tenisz
Vegyes - Páros - Elődöntő
augusztus aug. 11. 17:15
Youth Arena
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 17:30
Whitewater Stadium
Kajak-kenu szlalom
Férfi - Kettes - C2 - Elődöntő
augusztus aug. 11. 17:30
Whitewater Stadium
Kajak-kenu szlalom
Női - Egyes - K1 - Elődöntő
augusztus aug. 11. 17:30
Whitewater Stadium
Kajak-kenu szlalom
Férfi - Kettes - C2 - Döntő
augusztus aug. 11. 17:30
Whitewater Stadium
Kajak-kenu szlalom
Női - Egyes - K1 - Döntő
augusztus aug. 11. 17:30
Deodoro Stadium
Rögbi
Férfi - Csapat - Helyosztó - 11.-12. hely
augusztus aug. 11. 17:30
Deodoro Stadium
Rögbi
Férfi - Csapat - Helyosztó - 9.-10. hely
augusztus aug. 11. 17:30
Deodoro Stadium
Rögbi
Férfi - Csapat - Helyosztó - 5.-8. hely
augusztus aug. 11. 17:30
Deodoro Stadium
Rögbi
Férfi - Csapat - Elődöntő
augusztus aug. 11. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 50m gyors - Előfutam
augusztus aug. 11. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 800m gyors - Előfutam
augusztus aug. 11. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m pillangó - Előfutam
augusztus aug. 11. 18:00
Olympic Aquatics Stadium
Úszás
Női - Egyéni - 200m hát - Előfutam
augusztus aug. 11. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - RS:X (Szörf) - Döntő - 3. nap
augusztus aug. 11. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Női - Egyéni - RS:X (Szörf) - Döntő - 3. nap
augusztus aug. 11. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - Finn - Döntő - 3. nap
augusztus aug. 11. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Férfi - Páros - 470 - Döntő - 2. nap
augusztus aug. 11. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Női - Páros - 470 - Döntő - 2. nap
augusztus aug. 11. 18:00
Marina da Glória
Vitorlázás
Vegyes - Páros - Nacra 17 - Döntő - 2. nap
augusztus aug. 11. 19:15
Carioca Arena 1
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 19:40
Future Arena
Kézilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Negyeddöntő
augusztus aug. 11. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Elődöntő
augusztus aug. 11. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Bronzmérkőzés
augusztus aug. 11. 20:00
Sambódromo
Íjászat
Női - Egyéni - Döntő
augusztus aug. 11. 20:00
Maracanãzinho
Röplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
augusztus aug. 11. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -78kg - Vigaszág
augusztus aug. 11. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -78kg - Elődöntő
augusztus aug. 11. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -100kg - Vigaszág
augusztus aug. 11. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -100kg - Elődöntő
augusztus aug. 11. 20:30
Carioca Arena 2
Cselgáncs
Női - Egyéni - -78kg - Bronzmérkőzés
augusztus