Olimpia 2016 - Friss hírek

Riói program: ha minden igaz, ma újra aranynak örülhetünk

A kedd hajnal hangos magyar sikere, Hosszú Katinka 100 hátas győzelme után ahogy mondani szokás: The show must go on.

Az olimpia keddi versenynapján és magyar idő szerint szerda hajnalban Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsa, Cseh László, Kenderesi Tamás és a párbajtőröző fiúk is érmet szerezhetnek. Hosszú aranyára immár szinte mérget veszünk, de ebből akár több is lehet, akár teljes színkavalkáddal, ezüsttel és bronzzal megspékelve.

Szurkolunk még a Juhász Adrián, Simon Béla kétpár-evezősnek a döntőbe jutásért, Csoknyai Lászlónak, hogy végre a cselgáncsozóknak is legyen érme, Csonka Zsófiának, és Tobai-Sike Renátának, hogy a sportlövők Sidi Péter után újra pontot szerezezzenek az olimpián és természetesen minden magyar versenyzőnek

Íme a mai program. Zölddel a magyar versenyzők.

Az olimpia programja magyar szemmel, 08.10., kedd:

13:50
Evezés – Férfi – Egypárevezős Negyeddöntő – 3. futam – Pétervári-Molnár Bendegúz
14:00
Sportlövészet – Női – Egyéni – Sportpisztoly (25m) Selejtező – 1. kör (a) – Csonka Zsófia, Tobai-Sike Renáta
14:00
Vízilabda – Női Csoportkör – CHN-HUN
14:30
Vívás – Férfi – Egyéni – Párbajtőr 1. forduló – Rédli András
14:50
Evezés – Férfi – Kormányos nélküli kettes Elődöntő – 1. futam Juhász Adrián, Simon Béla
15:35 – a későbbi időpontok még nem ismertek
Cselgáncs – Férfi – Egyéni -81kg Selejtező – Csoknyai László
16:15
Vívás – Férfi – Egyéni – Párbajtőr 2. forduló – Boczkó Gábor
16:45
Vívás – Férfi – Egyéni – Párbajtőr 2. forduló – Imre Géza
16:45 – továbbjutás esetén
Vívás – Férfi – Egyéni – Párbajtőr 2. forduló – Rédli András
17:00
Sportlövészet – Női – Egyéni – Sportpisztoly (25m) – Selejtező – 2. kör (gy) – Csonka Zsófia, Tobai-Sike Renáta
18:00
Vívás – Férfi – Egyéni – Párbajtőr – Nyolcaddöntő – Boczkó Gábor
18:00
Vívás – Férfi – Egyéni – Párbajtőr – Nyolcaddöntő – Imre Géza
18:00 – továbbjutás esetén
Vívás – Férfi – Egyéni – Párbajtőr – Nyolcaddöntő – Rédli András
18:05
Vitorlázás – Férfi – Egyéni – Finn – Döntő – 1. nap – Berecz Zsombor
18:05
Vitorlázás – Női – Egyéni – Laser Radial  – Döntő – 2. nap – Érdi Mária
18:11
Úszás – Férfi – Egyéni – 100m gyors – Előfutam – 4. futam – Bohus Richárd, Kozma Dominik
18:15
Vitorlázás – Férfi – Egyéni – Laser – Döntő – 2. nap – Vadnai Benjamin
18:20
Vitorlázás – Női – Egyéni – RS:X (Szörf) – Döntő – 2. nap – Cholnoky Sára
18:30
Vitorlázás – Férfi – Egyéni – RS:X (Szörf) – Döntő – 2. nap – Gádorfalvi Áron
18:38
Úszás – Női – Egyéni – 200m pillangó – Előfutam – Hosszú Katinka
18:43
Úszás – Női – Egyéni – 200m pillangó – Előfutam – Szilágyi Liliána
18:45 – továbbjutás esetén
Vívás – Férfi – Egyéni – Párbajtőr – Negyeddöntő – Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András
18:50
Úszás – Férfi – Egyéni – 200m mell -Előfutam – Horváth Dávid
19:00
Úszás – Férfi – Egyéni – 200m mell – Előfutam – Gyurta Dániel
19:29
Úszás – Férfi – 4x200m gyorsváltó – Előfutam – Bernek Péter, Grátz Benjámin, Holló Balázs, Kis Gergő, Kozma Dominik, Márton Richárd, Szabó Norbert

20:30 – továbbjutás esetén
Sportlövészet – Női – Egyéni – Sportpisztoly (25m) – Középdöntő Csonka Zsófia, Tobai-Sike Renáta
20:45 – továbbjutás esetén
Sportlövészet – Női – Egyéni – Sportpisztoly (25m) – Bronzmeccs Csonka Zsófia, Tobai-Sike Renáta
20:55 – továbbjutás esetén
Sportlövészet – Női – Egyéni – Sportpisztoly (25m) – Döntő Csonka Zsófia, Tobai-Sike Renáta

21:00 – továbbjutás esetén
Vívás – Férfi – Egyéni – Párbajtőr – Elődöntő Boczkó Gábor, Imre Géza
21:30 – továbbjutás esetén
Vívás – Férfi – Egyéni – Párbajtőr – Elődöntő Rédli András
22:15 – továbbjutás esetén
Vívás – Férfi – Egyéni – Párbajtőr – Bronzmérkőzés Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András
22:45 – továbbjutás esetén
Vívás – Férfi – Egyéni – Párbajtőr – Döntő Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András
3:03 – továbbjutás esetén
Úszás – Férfi – Egyéni – 100m gyors – Elődöntő Bohus Richárd, Kozma Dominik
3:28
Úszás – Férfi – Egyéni – 200m pillangó – Döntő Cseh László, Kenderesi Tamás
3:37 – továbbjutás esetén
Úszás – Női – Egyéni – 200m pillangó – Elődöntő Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána
4:03 – továbbjutás esetén
Úszás – Férfi – Egyéni – 200m mell – Elődöntő Gyurta Dániel, Horváth Dávid
4:29
Úszás – Női – Egyéni – 200m vegyes – Döntő Hosszú Katinka
4:38 – továbbjutás esetén
Úszás – Férfi – 4x200m gyorsváltó – Döntő (Bernek Péter, Grátz Benjámin, Holló Balázs, Kis Gergő, Kozma Dominik, Márton Richárd, Szabó Norbert)

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.