Olimpia 2016 - Friss hírek
South Korea's Park Sangyoung (R) competes against Hungary's Geza Imre during the men’s individual epee gold medal bout as part of the fencing event of the Rio 2016 Olympic Games, on August 9, 2016, at the Carioca Arena 3, in Rio de Janeiro. / AFP PHOTO / Fabrice COFFRINI

Sűrű vasárnapunk lesz Rióban: Imre Gézáék megcélozzák az aranyat

Dobos Sándor
Dobos Sándor

újságíró. 2016. 08. 14. 07:56

Birkózás, vívás, vízilabda – ezek a fő csapásvonalak vasárnap. A 75 kilós súlycsoportban a kötöttfogású Bácsi Péter egy kolumbiai sráccal kezd, ezután a selejtező után kezdheti meg menetelését.

Futamot rendeznek a vitorlázóknál, ahol Berecz Zsombor finn dingiben a nyolcadik helyre csúszott vissza.

Péni István és Sidi Péter ismét próbálkozik sportlövészetben, de az “ismét próbálkozik” kitétel érvényes férfi párbajtőrözőinkre, akik az egyéni verseny után most csapatban bizonyíthatnak – ne feledjük, világbajnok volt nemrég a magyar csapat.

Férfivízilabdázóink Brazília ellen nagyon fontos meccset vívnak, a tét a továbbjutás és a minél előkelőbb továbbjutó pozíció megszerzése.

Teljes program | Eredmények | Hírek

A magyar program vasárnap (augusztus 14-én):

14:00

14:00
Sportlövészet – Férfi – Egyéni – Sportpuska, összetett (50m) – Selejtező – Péni István, Sidi Péter
14:30
Atlétika – Női – Egyéni – Maraton – Döntő – Erdélyi Zsófia, Papp Krisztina, Szabó Tünde

15:00

15:06
Birkózás – Férfi – Egyéni – Kötöttfogás – 75kg – Selejtező – Bácsi Péter
15:30
Vívás – Férfi – Csapat – Párbajtőr – Negyeddöntő – Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András, Somfai Péter
15:46– a későbbi időpontok még nem ismertek
Birkózás – Férfi – Egyéni – Kötöttfogás – 75kg – Nyolcaddöntő – Bácsi Péter

17:00

17:06– a későbbi időpontok még nem ismertek
Birkózás – Férfi – Egyéni – Kötöttfogás – 75kg – Negyeddöntő – Bácsi Péter

18:00

18:00 – továbbjutás esetén
Sportlövészet – Férfi – Egyéni – Sportpuska, összetett (50m) – Döntő – Péni István, Sidi Péter
18:05
Vitorlázás – Férfi – Egyéni – Finn – Döntő – 5. nap – Berecz Zsombor
18:15 – továbbjutás esetén
Vívás – Férfi – Csapat – Párbajtőr – Elődöntő – Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András, Somfai Péter

22:00

22:00 – továbbjutás esetén
Vívás – Férfi – Csapat – Párbajtőr – Bronzmérkőzés – Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András, Somfai Péter

23:00

23:30 – továbbjutás esetén
Vívás – Férfi – Csapat – Párbajtőr – Döntő – Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András, Somfai Péter

01:00 (08.15.)

1:50
Vízilabda – Férfi – Csapat – Csoportkör – BRA-HUN

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Kommentek

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.