Olimpia 2016 - Friss hírek
Rio de Janeiro, 2016. augusztus 19.
Szabó Gabriella, Csipes Tamara, Kozák Danuta és Fazekas-Zur Krisztina (b-j) a nõi kajak négyesek 500 méteres versenyének elõfutama után a Rio de Janeiró-i nyári olimpián a Rodrigo de Freitas Lagúnában 2016. augusztus 19-én. A kvartett megnyerte a futamot és bejutott a döntõbe.
MTI Fotó: Kovács Tamás

Riói program: ma meg kell legyen a nyolcadik arany!

Éremszerzésre, aranyra a legnagyobb esélye a Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina összetételű női K4-500-as egységnek van, lévén ők a legjobb idővel kvalifikálták magukat döntőbe a pénteki előfutamokról.

A magyarokon kívül szombaton rendezik többek között a férfi labdarúgótorna döntőjét is, amelyet Brazília és Németország vív, számos remek ökölvívó döntőre kerül sor, továbbá tékvandó, ritmikus gimnasztika, golf, női mountain bike (cross-country), női röplabda, kézilabda, kosárlabda, férfi vízilabda és atlétikai döntőket láthatunk.

Teljes program | Eredmények | Hírek

Riói olimpia, a magyar csapat részletes programja, 08.20.:

14:00

14:00
Kajak-kenu – Férfi – K1 200m – B Döntő – Molnár Péter
14:22
Kajak-kenu – Férfi – C2 1000m – Döntő – Mike Róbert, Vasbányai Henrik
14:47
Kajak-kenu – Női – K4 500m – Döntő – Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina, Kozák Danuta, Szabó Gabriella

15:00

15:04
Kajak-kenu – Férfi – K4 1000m – B Döntő – Ceiner Benjámin, Hufnágel Tibor, Kugler Attila, Somorácz Tamás
15:16 – a későbbi időpontok még nem ismertek
Birkózás – Férfi – Egyéni – Szabadfogás – 86kg – Nyolcaddöntő – Veréb István
15:48 – a későbbi időpontok még nem ismertek
Birkózás – Férfi – Egyéni – Szabadfogás – 125kg – Nyolcaddöntő – Ligeti Dániel

16:00

16:00
Triatlon – Női – Egyéni – Döntő – Kovács Zsófia, Vanek Margit

17:00

17:20
Öttusa – Férfi – Egyéni – Úszás – Demeter Bence
17:25
Öttusa – Férfi – Egyéni – Úszás – Marosi Ádám

19:00

19:00
Öttusa – Férfi – Egyéni – Bónuszívás – Demeter Bence, Marosi Ádám

20:00

20:30
Öttusa – Férfi – Egyéni – Lovaglás – Demeter Bence, Marosi Ádám

21:00

21:30
Vízilabda – Férfi – Csapat – Helyosztó – 5.-6. hely – HUN-GRE

23:00

23:00
Öttusa – Férfi – Egyéni – Kombinált (Futás – lövés) – Demeter Bence, Marosi Ádám

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.