A Syma-csarnokban fogadták az „aranygéppel” hazatérő és a már itthon tartózkodó, de az eseményre a magyar csapathoz újra csatlakozó riói olimpikonjainkat. Ott jártunk.
Windisch László meglépte: az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának

