Olimpia 2016 - Friss hírek

Érdemes lesz fent maradni éjszaka, több magyar éremben is bízhatunk

Korábban a témában:

Magyar idő szerint délután kettőtől kezdődik az olimpia 7. napja, eddig egy rossz szavunk nem lehet, hatodikok vagyunk az éremtáblázatban.

Sidi Péter és Fábián Norbert kezdi a napot magyar szempontból, sportpuska, fekvő (50m).

Megint játszik a vízilabda csapatunk, Japán ellen sem lesz könnyű, nagyon kellene már egy győzelem.

Kezdődnek a magyar érdekeltségű atlétika számok, folytatódik a cselgáncs és lesz ökölvívás Harcsa Zoltánnal. 

Éjjel pedig úszás, méghozzá nagy reményekkel. Hosszú Katinka, Kapás Boglárka és Cseh László is éremért ugrik a vízbe.

Teljes program | Eredmények | Hírek

Riói olimpia, a magyar csapat részletes programja, 08.12.:

14:00

14:00
Sportlövészet – Férfi – Egyéni – Sportpuska, fekvő (50m) – Selejtező – Sidi Péter, Szabián Norbert
14:00
Vízilabda – Férfi – Csoportkör – Férfi – HUN-JPN
14:35
Atlétika – Női – Hétpróba – 100m gátfutás – 1. futam – Zsivoczky-Farkas Györgyi
14:51
Atlétika – Női – Hétpróba – 100m gátfutás – 3. futam – Krizsán Xénia

15:00

15:05
Atlétika – Női – Súlylökés – Selejtező – Márton Anita (B)
15:14  – a későbbi időpontok még nem ismertek
Cselgáncs – Férfi (+100kg) – Selejtező – Bor Barna
15:50
Atlétika – Női – Hétpróba – Magasugrás – Zsivoczky-Farkas Györgyi (A), Krizsán Xénia (B)
15:55
Atlétika – Férfi – Diszkoszvetés – Selejtező – Kővágó Zoltán

16:00

16:00 – továbbjutás esetén
Sportlövészet – Férfi – Egyéni – Sportpuska, fekvő (50m) – Döntő – Sidi Péter, Szabián Norbert

17:00

17:50
Evezés – Férfi – Egypárevezős – Elődöntő C/D – 2. futam – Pétervári-Molnár Bendegúz

18:00

18:00
Ökölvívás – Férfi – Középsúly (75kg) – Selejtező – Harcsa Zoltán
18:05
Vitorlázás – Női – Egyéni – RS:X (Szörf) – 4. nap – Cholnoky Sára
18:05
Vitorlázás – Női – Egyéni – Laser Radial – 4. nap – Érdi Mária
18:15
Vitorlázás – Férfi – Egyéni – RS:X (Szörf) – 4. nap – Gádorfalvi Áron
18:15
Vitorlázás – Férfi – Egyéni – Laser – 4. nap – Vadnai Benjamin
18:29
Úszás – Női – Egyéni – 50m gyors – Előfutam – 10. futam – Molnár Flóra
18:58
Úszás – Férfi – Egyéni – 1500m gyors – Előfutam – 2. futam – Rasovszky Kristóf

19:00

19:30
Atlétika – Férfi – 20km gyaloglás – Döntő – Helebrandt Máté

20:00

20:10
Úszás – Férfi – Egyéni – 1500m gyors – Előfutam – 6. futam – Gyurta Gergely
20:48
Úszás – Férfi – Csapat – 4x100m vegyesváltó – Előfutam – 1. futam – Balog Gábor, Bohus Richárd, Cseh László, Gyurta Dániel, Kozma Dominik

01:00 (08.13.)

1:35
Atlétika – Női – Hétpróba – Súlylökés – Zsivoczky-Farkas Györgyi (A), Krizsán Xénia (B)

03:00

3:00 – továbbjutás esetén
Atlétika – Női – Súlylökés – Döntő – Márton Anita
3:03
Úszás – Női – Egyéni – 200m hát – Döntő – Hosszú Katinka
3:05
Atlétika – Női – Hétpróba – 200m síkfutás – 1. futam – Zsivoczky-Farkas Györgyi
3:12
Úszás – Férfi – Egyéni – 100m pillangó – Döntő – Cseh László
3:19
Atlétika – Női – Hétpróba – 200m síkfutás – 3. futam – Krizsán Xénia
3:20
Úszás – Női – Egyéni – 800m gyors – Döntő – Kapás Boglárka
3:59 – továbbjutás esetén
Úszás – Női – Egyéni – 50m gyors – Elődöntő – Molnár Flóra

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.